Arama
Kategoriler
  Menu Close

  WORX WX743.9 MAKERX 20Volt Profesyonel Sıcak Hava Tabancası (Akü Dahil Değildir)

  Marka: Worx
  1.501,90 ₺
  Peşin Öde
  1.501,90 ₺
  Alışveriş Kredisi İle Öde
  3 AYx
  1.396,77 ₺
  6 AYx
  698,38 ₺
  12 AYx
  349,19 ₺
  24 AYx
  196,50 ₺
  36 AYx
  148,10 ₺
  6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

  i h
  ALIŞVERİŞE DEVAM ET

  ·         WORX WX743.9 MAKERX 20Volt Profesyonel Sıcak Hava Tabancası (Akü Dahil Değildir)

  ·         20Volt motor ve hızlı ısınan rezistans teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha hızlı ısınarak yüksek ısı derecesine ulaşır.

  ·         Worx kalem tipi sıcak hava tabancası 13mm hava çıkış nozulu ve ısıya dayanıklı 20mm plastik nozul ile en hassas el işlemeciliğinde, minyatür parçaların yapıştırılmasında, kurutulmasında elektronik aletlerin kablo makaronlarını sabitleme gibi birçok uygulamada üstün performans sağlar.

  ·         20sn. gibi çok kısa bir sürede 260˚C ısıya ulaşarak minyatür parçaların dekoratif şekillerde yapıştırma/kurutma, macun kurutma, Donmuş boruları açma, İzolasyon, kablo ve lehimleme işleri, plastik şekillendirme, sıkışmış somunları sökme, metal/plastik boruları eğme, maket boyama işlemlerinde kurutma vb. uygulamalar için hızlı kullanım ve yüksek performans sağlar.

  ·         Hızlı ısınma özelliği ile hassas uygulamalarınızda enerji tasarrufu yapmanızı ve kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlar.

  ·         Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt WORX akünüzü tüm 20V/40V/80V Worx akülü makineleriniz ile kullanabilirsiniz. Ayrıca 40V/80V ürünlerinizle birlikte gelen akülerinizi tüm 20V Worx akülü makinalarınız ile kullanabilirsiniz.

  ·         Amper fark etmeksizin haricen satın alınan Worx 20Volt Li-ion akü ve haricen alınan ve akü üzerine monte edilen WA7160-WA7161 güç kaynakları üzerinden açma ve kapatma işlemlerini yapmanızı sağlar.

  ·         Isınan metal hava çıkış nozulunun parmaklarınızı yakmaması için yüksek ısıya dayanıklı özel plastik nozul koruma sayesinde zemin ile temasını engelleyerek malzeme ve kullanıcı güvenliği sağlar.

  ·         Sıcak nozulun yüzeye değmesini engelleyen özel tasarım katlanabilir metal ayak

  ·         Son derece sağlam ve yüksek ısı iletkenliğe sahip seramik rezistans ısıtıcı sayesinde çok hızlı bir sürede 260˚C ısınma sağlar.

  ·         Sadece 210gr ağırlığında son derece hafif ve kompakt kalem tipi tasarım.

  ·         Akıllı sıcaklık kontrol teknolojisi, sürekli sabit sıcaklıkta kalmasını sağlar. Hemen ısınır ve kullanıma hazırdır.

  ·         Gövde üzerinde yer alan katlanabilir metal ayak ve özel çift denge mekanizması sayesinde dik durabilme özelliği ve devrilme riski olmadan rahat kullanım,

  ·         Korozyona karşı dayanıklı nozul ile dayanıklı yapı,

  ·         Haricen satın alınması gereken 120cm esnek örgülü hafif ve kompakt tasarımlı güç kablosu, sıcak hava tabancası ile uzun süre çalışmalarda kol, omuz ve bileğinizi yormaz. Uzun süre kullanım sağlar.

  ·         Özel tasarım tutma gövdesi terleme ve yüksek ısıdan parmaklarınızı korur, uzun süre yorulmadan çalışmanızı sağlar.

  ·         Dar alanlarda rahat kullanım ve arttırılmış uygulama esnekliği sağlar.

  ·         Rahat kullanım için avuç içini terletmeyen özel tasarım tutma gövdesi.

  ·         Akü ve Şarj cihazı hariç satılan tüm MAKERX serisi ürünleri amper değeri fark etmeksizin satın alacağınız 20Volt WORX akü, şarj cihazı ve WA7160 veya WA7161 HUB-HUBX ayarlanabilir güç kaynakları ile kullanabilirsiniz.

  ·         Tüm MAKERX aletleri son derece kompakt ve güçlü olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, bu nedenle manevraları daha kolaydır ve uzun süre çalışmaya elverişlilerdir.   

  ·         HUB ADAPTÖR, AKÜ VE ŞARJ CİHAZI DAHİL DEĞİLDİR!

  ·         Profesyonel Kullanıma uygundur.

  ·         Güç: 20 Volt

  ·         Çıkış Gücü: 200 Watt

  ·         Max. Sıcaklık: 260 ˚C

  ·         Ağırlık: 210Gr. (Adaptör -Kontrol Paneli ve Akü Hariç Ağırlık)

   

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

  İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

  Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


  Alışveriş Kredisi Nedir?

  Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


  Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

  Tüm kategorilerden yapacağınız 500 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

  36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

  Sigorta Ücretsizdir


  Ürün Kategorisi Maksimum Vade
  5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
  Tablet alışverişleri 6 ay
  Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
  Diğer tüm kategorilerden yapılan 500 – 40.000 TL arası alışverişler 36 ay


  Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

  Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

  • Alışveriş tutarınız 500 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
  • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
  • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
  • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
  • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

  Fibabanka müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışgidiş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
  • Müşteri yeni kimlik sahibiyse işlem adımlarına devam edebilecektir.
  • Fibabanka Alışgidiş Kredisi ekranlarında işlemi tamamlayan müşterilere Fibabanka tarafından SMS gönderilecek ve Video Bankacılığa ilişkin tüm süreç Fibabanka tarafından tamamlanacaktır.
  • Video bankacılık ile işlemin tamamlanması için maksimum süre 3 işgünü olacak olup zamanında tamamlanmayan işlemler iptal statüsüne çekilecektir.

  Garanti BBVA müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Alışveriş Kredisi seçeneğine bastıktan sonra ‘Garanti BBVA Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Ödeme Yap" butonuna tıkladıktan sonra Garanti BBVA kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


  Garanti BBVA müşterisi değilseniz ;

  • Garanti BBVA müşterisi değilseniz krediden faydalanamazsınız.

  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


  1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


  1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

  Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


  1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

  Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.