Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Koşullar&Uygulamalar

  KOŞULLAR & UYGULAMA


  sanalmagaza.com’dan  kredi kartı ile alışveriş yapmak isteyen üyeler için başlıca koşul ve şartlar aşağıdadır.

  Bu paragrafın alt bölümünde ve web sitesinde (www.sanalmagaza.com'da) yer alan şartları ve kuralları okumak, anlamak ve kabul etmek üyelerin kendi sorumluluğundadır.

  Sanal Mağaza, dilediği zaman, üyelere önceden haber vermeksizin dilediği değişikliği yapma hakkına sahiptir. Bu sebepten ötürü değişikliklerden haberdar olunabilmesi için müşterilerin https://www.sanalmagaza.com/ adresini düzenli olarak takip etmesi gerekmektedir. Sanal Mağaza, tüm şart ve koşulları uygulama hakkını saklı tutmaktadır.

  Sipariş verirken ürünler ile ilgili olarak lütfen aşağıdaki konulara dikkat ediniz:

  Tüm ürünler, fabrikasyon hatalarına karşı resmi üretici ve / veya yetkili satıcı firmaların garantisi altındadır.
   
  Ürünler Sanal Mağaza ( Biggbrands A.Ş. ) stoklarıyla sınırlıdır.
   
  Sanal Mağaza gerektiği takdirde siparişleri iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda müşteriye  Para iadesi yapılır.
   
  Sipariş ettiğiniz ürünlerde model, renk ve desen değişikliği olabilir.
   

  Ürünler hiçbir şekilde ticari amaçlı olarak sipariş edilemez, hiçbir şekilde piyasada ticari amaçlı olarak satılamaz ve nakde çevrilemez.

  Böyle bir durumun Sanal Mağaza tarafından tespiti halinde Sanal Mağaza siparişleri iptal etme ve göndermeme hakkına sahiptir.

  KDV, ÖTV oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler ile birlikte vergi ve gümrük mevzuatındaki bütün değişiklikler

  Para bedellerinde değişiklik olmasına sebep olabilir.

   
  Web sitesinde ürün Para değerleri günlük olarak değişmektedir. Tipografik hatalardan (ürün ismi, fiyatı, özellikleri) ötürü yaşanabilecek sıkıntılarda Sanal Mağaza müşterilere karşı sorumlu tutulamaz.


  Teslimat Adresi;

  Seçilen ürünlerin teslimat adresleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmalıdır.

  Sanal Mağaza, aşağıdaki adreslere yapılacak gönderilerin herhangi bir sebepten dolayı müşteriye teslim edilememesinden sorumlu tutulamaz;

  a) Oteller

  b) Kargo acenteleri / şubeleri

  c) Havalimanları

  Adres bölümüne yalnızca ev ya da işyeri adres bilgisinin girilmesi gerekmektedir.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Kurulum gerektiren beyaz eşya (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vb.) ve büyük ebatlı elektronik ürünlerin (televizyon vb.) tüm kurulumları yetkili teknik servis hizmeti kapsamındadır ve sadece yetkili teknik servisler tarafından yapılmalıdır. Bu kapsamda kalan tüm ürünlerin ambalajları yetkili teknik servis elemanı dışında biri tarafından açılmamalıdır. Açılacak olursa ürünler garanti kapsamı dışında kalır ve Türk Hava Yolları / Sanal Mağaza ya da yetkili satıcı firma tarafından iade alınmaz ve değiştirilmez. 43” (diyagonal ölçüm ile 109 cm) ve altı boyuttaki televizyonlarda, üretici firma yetkili teknik servis üzerinden kurulum ücreti almaktadır. Bu bedel müşteri tarafından ödenir.

  Sanal Mağaza gerekli gördüğü takdirde www.sanalmagaza.com'da  yer alan ürünlerin bir kısmını katalogdan çıkarabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir veya mevcut ürünleri değişen fiyatlar doğrultusunda güncelleyebilir.