Arama
Kategoriler
  Menu Close

  WORX WX051 Çok Fonksiyonlu Katlanabilir Çalışma Tezgâhı + 2 Adet Tetik İşkence

  Marka: Worx
  Perakende fiyat: 6.441,24 ₺
  6.131,90 ₺
  Peşin Öde
  6.131,90 ₺
  Alışveriş Kredisi İle Öde
  3 AYx
  5.702,67 ₺
  6 AYx
  2.851,33 ₺
  12 AYx
  1.425,67 ₺
  24 AYx
  802,26 ₺
  36 AYx
  604,67 ₺
  6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

  i h
  ALIŞVERİŞE DEVAM ET

  ·         WORX WX051 Çok Fonksiyonlu Katlanabilir Çalışma Tezgâhı + 2 Adet Tetik İşkence

  ·         Taşınabilir, katlanabilir, son derece hafif, sağlam Alüminyum ve çelik destekli yapısı ile 135kg’a kadar büyük ve geniş hacimli malzemelerin, masa, sandalye, keresteler, PVC ve Metal Parçaların çalışma tezgâhı üzerine sabitlenerek kesme, tamir etme, boyama gibi birçok tamirat ve tadilat işlemlerinin zorlanmadan yapılması için üretilmiş çok fonksiyonlu çalışma tezgâhıdır.

  ·         Çok fonksiyonlu tasarımı ve sabitleme mekanizmaları ile delme, kesme, zımparalama, oyma, ölçme gibi birçok alanda kullanabileceğiniz tüm iç ve dış mekân uygulamalarında kullanım kolaylığı sağlar.

  ·         QUICK CHANGE patentli tasarımı ile saniyeler içerisinde katlanır, Λ şeklini alarak 450Kg’a kadar ağır yüklerin çalışma tezgâhı üzerine konulmasını sağlar.

  ·         Birden fazla PEGASUS WX051 birbirine eklenerek çalışma alanı genişletebilir daha ağır ve uzun malzemeler taşıma tezgâhı üzerine konularak kolay çalışma sağlar.

  ·         LINK LOCKS Patentli tasarımı ile birden fazla Worx PEGASUS WX051 ve SIDEKICK WX066 çalışma tezgâhları birbirlerine eklenerek çalışma alanınızı genişleterek çok yönlü kullanım kolaylığı sağlar.

  ·         Çalışma tezgâhının her iki katlanabilir bölmesi üzerinde yer alan yaygın kullanılan Milimetrik ve İnç biriminden ölçüm kılavuzları sayesinde yapılacak işe göre kolay ölçü alma imkânı sağlar.

  ·         Çalışma tezgâhı üzerinde yer alan dahili 2 adet 46cm genişliğinde açılabilen tetik tipi işkence sayesinde her türlü malzemelerin sıkıştırılarak sabitlemesini sağlar.

  ·         Katlanabilir Çalışma Tezgâhı üzerinde yer alan Alüminyum destekli ölçülendirilmiş ray kılavuzlar sayesinde tetik işkence yerleştirilerek uzun parçaların mengene ile sıkıştırılmasını sağlar.

  ·         Alüminyum raylar sayesinde gönye kesme makinesinin ayaklarını dahili tetik tipi işkence yardımı ile çalışma tezgahına sabitleyerek çok yönlü kullanım imkânı sağlar.

  ·         Çalışma tezgâhının alt bölümünde yer alan katlanır, 9Kg’a kadar yük taşıyabilen yapısı sayesinde elektrikli veya mekanik el aletlerine hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için tasarlanmış alt tezgâh.

  ·         Çalışma tezgâhı üzerinde bulunan 16 adet sabitleme delikleri ve 4 adet sabitleme aparatları ile yuvarlak veya kare biçimindeki malzemelerin hızlı bir şekilde sıkıştırarak oynamasını engeller, çalışma yüzeyi sabitlenerek mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

  ·         Kilitlenebilir Alüminyum profil destekli sağlam ABS plastikten üretilmiş geniş ayak yapısı ile mermer, fayans, beton, kaldırım gibi tüm yüzeylerde kaymadan rahat kullanım imkânı sağlar.

  ·         Katlanabilir her iki bölme üzerinde vida, kalem, tornavida gibi alet ve aksesuarların hızlı erişilmesine yarayan bölmeler.

  ·         Tezgâh üzerinde muhafaza edilebilen tetik işkence aparatları sayesinde hızlı erişim sağlanır.

  ·         Ayakların açık tezgâhın kapalı olduğu konumda 4cm genişliğindeki kalas sabitleme bölümü sayesinde çok amaçlı kullanım imkânı.

  ·         Son derece kompakt ve hafif tasarımı ile saniyeler içerisinde kolay kurulum.

  ·         Katlanabilir kompakt yapısı ile yer kaplamaz, kolay muhafaza imkânı sağlar.

  ·         Katlanabilir kompakt yapısı ile garaj, ev, araba vb. dar alanlarda güvenli saklama imkânı,

  ·         Paslanmaz alüminyum gövde profili ile sağlam gövde yapısı.

  ·         Patentli Tasarım ile saniyeler içinde açılır ve katlanır/kapanır.

  ·         Açık iken Taşıma kapasitesi: 135 Kg.

  ·         Λ şeklinde iken taşıma kapasitesi: 450 Kg.

  ·         Çalışma Yüksekliği: 81cm

  ·         Çalışma Tezgâh Ölçüsü: 78,5 x 63cm

  ·         Alt Tezgâh Ölçüsü: 34 x 33cm

  ·         Kapalı Ölçüler: 17 x 63,5 x 88cm

  ·         Ağırlık 12Kg

  ·         Standart ekipman: 2 adet 46cm Tetik tipi işkence, 4 adet sabitleme aparatı, 2 Adet bağlantı kilit halkası.

   

   

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

  İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

  Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


  Alışveriş Kredisi Nedir?

  Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


  Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

  Tüm kategorilerden yapacağınız 500 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

  36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

  Sigorta Ücretsizdir


  Ürün Kategorisi Maksimum Vade
  5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
  Tablet alışverişleri 6 ay
  Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
  Diğer tüm kategorilerden yapılan 500 – 40.000 TL arası alışverişler 36 ay


  Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

  Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

  • Alışveriş tutarınız 500 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
  • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
  • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
  • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
  • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

  Fibabanka müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışgidiş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
  • Müşteri yeni kimlik sahibiyse işlem adımlarına devam edebilecektir.
  • Fibabanka Alışgidiş Kredisi ekranlarında işlemi tamamlayan müşterilere Fibabanka tarafından SMS gönderilecek ve Video Bankacılığa ilişkin tüm süreç Fibabanka tarafından tamamlanacaktır.
  • Video bankacılık ile işlemin tamamlanması için maksimum süre 3 işgünü olacak olup zamanında tamamlanmayan işlemler iptal statüsüne çekilecektir.

  Garanti BBVA müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Alışveriş Kredisi seçeneğine bastıktan sonra ‘Garanti BBVA Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Ödeme Yap" butonuna tıkladıktan sonra Garanti BBVA kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


  Garanti BBVA müşterisi değilseniz ;

  • Garanti BBVA müşterisi değilseniz krediden faydalanamazsınız.

  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


  1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


  1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

  Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


  1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

  Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.