Arama
Kategoriler
  Menu Close

  NOCO GENIUSPRO50 6V/12V/24V 1000A Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör/Power Supply

  Marka: Noco Genius
  58.285,90 ₺
  Peşin Öde
  58.285,90 ₺
  Alışveriş Kredisi İle Öde
  3 AYx
  54.205,89 ₺
  6 AYx
  27.102,94 ₺
  12 AYx
  13.551,47 ₺
  24 AYx
  7.625,74 ₺
  36 AYx
  5.747,64 ₺
  6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

  i h
  ALIŞVERİŞE DEVAM ET

  ·         NOCO GENIUSPRO50 6V/12V/24V 1000A Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör/Power Supply

  ·         6V/12V/24V Tüm akülere Amper değeri gözetmeksizin bakım yapar, Sulu Akü, Gel Akü, MF Akü, AGM Akü, EFB (Kurşun Asit) ve Li-ion gibi tüm akü çeşitlerini Profesyonel olarak şarj etmek için uygundur.

  ·         6V/12V/24V 1000Ah kadar tüm aküleri şarj eder,

  ·         GENIUSPRO50 50Ah/Saat şarj kapasitesi/yüklemesi ile sınıfının en güvenli ve en hızlı akü şarj cihazı seçilmiştir.

  ·         Güvenle Her türlü araçlara uyumlu, Araba, Kamyon, Ağır iş makinaları, Ekskavatör, Tekne, Traktör, Çim Biçme Makinelerini, ATV'ler, Motosiklet, Traktörler, SUV'lar, Karavan, Klasik arabalar ve daha fazlasının akülerini şarj eder aynı zamanda bakımını yaparak ölü hücreleri geri kazandırır.

  ·         1 Voltun altına düşmüş, tamamen bitmiş akülerinizi bile şarj edebilirsiniz. Sıfır volta düşmüş, tamamen bitmiş akülerinizi Force Modu kullanarak otomatik şarjı devre dışı bırakıp manuel modda akünüzü şarj edebilirsiniz.

  ·         Sıradan şarj ciharlarına göre 4 kat daha hızlı şarj eder,

  ·         Sıradan şarj cihazlarına göre %97 daha küçük, %98 daha üstün performans ve üstün teknoloji,

  ·         6V/12V/24V Zarar görmüş aküleri onarır, akü hücrelerini yeniler, sülfatlanmış/oksitleniş plakaları otomatik algılayarak çözer ve enerji kaybını önleyerek sülfatlanmış plakaları tersine çevirerek geri kazandırır.

  ·         Ürün içerisinde yer alan entegre yapay zekâ teknolojisi aküyü otomatik olarak analiz eder ve akü tipi, gücü ve akünün boşalma oranına göre en uygun şarj ayarını otomatik olarak seçer ve şarj eder,

  ·         9 aşamalı şarj ve bakım teknolojisi ile profesyonel akü şarj performansı sunar,

  ·         Otomatik şarj aşamaları; 1.Analiz, 2.Teşhis Etme, 3.Onarma, 4.Başlangıç şarjı, 5.Akü şarj dolumu, 6.Akü dengeleme şarjı, 7.Optimizasyon, 8. Bakım şarjı, 9. Desülfatör.

  ·         Yapay zekâ teknolojisi etkili ve sorunsuz şarj için akünün durumunu sürekli izler ve şarjı yönetir, enerji tüketimini minimumda tutar.

  ·         6V ve 12V akülerde 50Ah. 24V akülerde ise 25Ah. /saat şarj kapasitesi ile sınıfının en verimli profesyonel akü şarj aletidir.

  ·         GENIUSPRO50, 6V/12V /24V 400 Ampere kadar tüm küçük kapasiteli akülerinizi optimize edilmiş şarj veya sürekli bakım için 10A/Saat şarj modu sayesinde düşük amperli akülerinizi şarj edebilirsiniz.

  ·         %100 yeşil LED yandığında akünüz tamamen şarj edilmiştir. 3 noktalı Yeşil LED ışık yandığında otomatik olarak akünüzü optimize ederek sürekli akünüzde bağlı tutabilirsiniz. Bu sayede akünüze sürekli bakım yapacaktır.

  ·         6V/12V/24V (REPAIR) Tamir Modu: Uzun süre şarj edilmemiş, sülfatlanmış/oksitlenmiş aküleri onarmak ve geri kazandırmak için geliştirilmiş özel sinyal teknolojisidir.

  ·         Desülfatör özelliği sayesinde eski veya yeni akünüze direk bağlayarak, akünüzdeki sülfatlaşmayı, oksitlenmeyi engeller, eski akülerde oluşmuş olan sülfatlaşmayı/oksitleşmeyi giderir, akü plakalarını onarır, akünün tam kapasite çalışmasını sağlar, akü ömrünü uzatır, bozuk akülerin elektrik sistemine zarar vermesini engeller.

  ·         Akünüzü geri kazandırır, otomatik olarak sülfat ve asit durumunu tespit eder, otomatik olarak aküye verilen hasarı onararak ve tersine çevirerek akü hücrelerini geri kazandırır, akünün ömrünü uzatarak performansını artırır.

  ·         Ters kutup bağlama koruması ve kısa devre koruması kıvılcım çıkmasını önleyerek ek güvenlik sağlar,

  ·         Yapay zekâ teknolojisi sayesinde tamamen bozulmuş ve hiçbir şekilde şarj edilemeyecek aküleri tespit eder ve akıllı gösterge sayesinde bilgi verir.

  ·         Kabloya entegre 60Amp ANL sigorta sistemi sayesinde yüksek akım koruması sağlar.

  ·         Tamamen otomatik bir şarj cihazıdır, Aşırı şarj etme endişesi olmadan yıl boyunca 7/24 prize bağlı şekilde kalabilir.

  ·         Otomatik şarj sistemi, akünün şarj seviyesi düştüğünce, cihaz otomatik olarak açılır ve akü tümüyle şarj olduğunda tekrar bekleme moduna geçer ve aküye bakım yapmaya ve aküyü yenilemeye devam eder.

  ·         LED göstergeler hem şarj hem de bakım süresince, şarj seviyesini ve akünün durumunu hakkında sürekli bilgi sağlar,

  ·         12V Besleme Modu (Power Supply Modu) sayesinde, 220V AC şebeke elektriğini 12Volt DC akımına dönüştürerek, araç çakmaklık soketi ile çalışan tüm ürünlerinizi çalıştırmanızı sağlar.

  ·         12V Besleme Modu (Power Supply Modu) sayesinde, yeni nesil araçların yazılım güncellemelerinde güç kaynağı olarak kullanılmasında, araç akülerinin değişimi veya güç kaynağının herhangi bir şekilde kesilmesi durumunda, araç hafızasında yer alan kayıtların korunmasını sağlar, cihazın araç akü kablolarına bağlanarak akü değiştirme işlemi gerçekleştirilir, 13,6V MAX 50A güç sağlar,

  ·         24V Besleme Modu (Power Supply Modu) sayesinde, yeni nesil araçların yazılım güncellemelerinde güç kaynağı olarak kullanılmasında, araç akülerinin değişimi veya güç kaynağının herhangi bir şekilde kesilmesi durumunda, araç hafızasında yer alan kayıtların korunmasını sağlar, cihazın araç akü kablolarına bağlanarak akü değiştirme işlemi gerçekleştirilir, 27,2V MAX 25A güç sağlar,

  ·         Kullanımı son derece basit ve çok kolaydır. Tamamen otomatik bir şarj cihazıdır, Özel modlar teknik bilgi gerektirmez. Sadece fişe takın, akünüze bağlayın, bir şarj modu seçin ve akünüzü şarj etmeye başlayın.

  ·         Entegre termal sensör ortam sıcaklığını algılar, sıcak iklimlerde aşırı şarjı ve soğuk iklimlerde ise düşük şarjı ortadan kaldırarak, şarj işlevini otomatik olarak tamamlar.

  ·         Entegre termal sensör, şarj döngüsünü ortam sıcaklığındaki dalgalanmalara göre otomatik olarak izler ve ayarlar, düşük şarj veya aşırı şarj olasılığını sınırlayarak daha doğru ve tam şarj sağlar.

  ·         Start-stop araçlar ve CANBUS elektrik sistemleri ile de kullanılır,

  ·         Cutting-edge teknolojisi üstün performans sağlar,

  ·         Ultra Kompakt Taşınabilir, inanılmaz hafif ve kompakt, sağlam ve Aerodinamik tasarım ile kullanım kolaylığı sağlar,

  ·         IP20 koruma sınıfı ile UV ışınlarına, toza, darbeye karşı dayanıklı sağlam yapı,

  ·         Kolayca 220Volt prize takıp kullanılır,

  ·         2 farklı akü bağlantı imkânı, geçici akü bağlantısı için akü kıskaçları kullanılır, sürekli akü bağlantısı için halka terminalleri kullanılır, halka terminalleri kıskaçların üzerine monte şeklindedir, kıskaçlardan halka terminallerini sökerek sabit bağlantı için kullanabilirsiniz.

  ·         Uzun süre kullanılmayan Otomobil, Motosiklet, ATV, Kamyon, Ekskavatör, Tekne, Traktör, Çim Biçme, Karavan teknelerin akülerini sürekli tam şarjda tutar,

  ·         Güçlendirilmiş özel taban ve sağlam ABS plastik yapı sayesinde üstün dayanıklılık ve uzun kullanım ömrü.

  ·         Son derece hafif kablolar dahil sadece 2,62 Kg Ağırlık,

  ·         Start-Stop: Start-Stop özellikli ve hybrid araçların akülerini dengeleyerek şarj etme imkânı,

  ·         Firewall: Çok katmanlı güvenlik sayesinde üstün koruma ve tam güvenli kullanım sağlar,

  ·         Optimization: Akünün içerisindeki kimyasalı optimize ederek üstün performans sağlar ve akünün ömrünü uzatır,

  ·         Load Tracking: Şarj süresinde en uygun şarj akımını dinamik olarak uygular,

  ·         Diagnostics: Entegre teşhis sistemi ile ters kutup bağlantısı, düşük/yüksek voltaj, zarar görmüş aküler, sıcak/soğuk hava durumu kolayca tespit edilir,

  ·         Energy Save: Gerektiği kadar enerji harcar, enerji tüketimini minimumda tutar,

  ·         Thermal Monitor: Hava sıcaklığını tespit ederek yüksek veya düşük sıcaklıkta bile tam şarj sağlar,

  ·         Safe: Ters kutup bağlama koruması, kıvılcım çıkmasını engelleyen koruma, aşırı şarj koruması, aşırı akım koruması, aşırı ısınma koruması, açık devre koruması,

  ·         Memory: Yeniden başlatıldığında otomatik olarak en son çalıştığı konuma döner,

  ·         Interactive: Akünün durumuna göre şarj alternatifleri oluşturup maksimum şarjı sağlar,

  ·         Recovery: Aküde düşük voltaj, kapasite kaybı ve oksitlenme tespit ettiğinde yüksek voltaj ile şoklama yaparak akü hücrelerini onarır,

  ·         Rugged: Kire, UV ışınlarına, darbe ve ezilmelere karşı dayanıklı,

  ·         CANBUS: Canbus sistemlerini şarj etmeye uyumludur,

  ·         Maintenance Plus: Aküyü otomatik olarak sürekli tam şarjda tutar, aşırı şarj etmez,

  ·         Noco Genius ürünleri 100 yıllık USA teknoloji ve deneyimi ile piyasadaki en gelişmiş ürünlerdir.

  ·         Duvara monte aparatı ile çok yönlü kolay kullanım imkânı.

  ·         Özel tasarım akü kıskaçları dar alanlarda akü kutup başlarına kolayca tutunabilme imkânı sağlar.

  ·         -40 ˚C soğukluğa kadar esnekliğini kaybetmeyen özel silikon şarj kabloları HD kalitede yüksek akım iletkenliği sağlar.

  ·         Maksimum koruma için naylon örgülü kablo koruyucu ile -40˚C'ye dondurucu hava şartlarında bile ultra esnek silikon kablo yapısına sahiptir.

  ·         Gelişmiş hava kanalları ve güçlendirilmiş fan soğutma sistemi sayesinde +50 ˚C bile mükemmel şarj performansı sağlar.

  ·         1,6m akü bağlantı kablosu ve 3m uzunluğundaki GPA003 ara uzatma kablo sayesinde ulaşılması güç noktalara güvenle bağlantı yapma imkânı.

  ·         Su, toz ve darbelere dayanıklı özel yalıtımlı silikon taşıma çantası ile uzun alet ömrü.

  ·         Noco’nun Şimdiye Kadarki En Güçlü, En Verimli ve En Kompakt Şarj Cihazıdır.

  ·         Standart Ekipman: Ağır Hizmet Tipi Akü bağlantı kabloları, Uluslararası Enerji Bağlantı Kabloları, 3M ara bağlantı kablosu, Ağır Hizmet Tipi taşıma çantası,

   

   

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

  İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

  Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


  Alışveriş Kredisi Nedir?

  Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


  Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

  Tüm kategorilerden yapacağınız 500 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

  36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

  Sigorta Ücretsizdir


  Ürün Kategorisi Maksimum Vade
  5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
  Tablet alışverişleri 6 ay
  Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
  Diğer tüm kategorilerden yapılan 500 – 40.000 TL arası alışverişler 36 ay


  Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

  Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

  • Alışveriş tutarınız 500 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
  • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
  • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
  • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
  • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

  Fibabanka müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışgidiş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
  • Müşteri yeni kimlik sahibiyse işlem adımlarına devam edebilecektir.
  • Fibabanka Alışgidiş Kredisi ekranlarında işlemi tamamlayan müşterilere Fibabanka tarafından SMS gönderilecek ve Video Bankacılığa ilişkin tüm süreç Fibabanka tarafından tamamlanacaktır.
  • Video bankacılık ile işlemin tamamlanması için maksimum süre 3 işgünü olacak olup zamanında tamamlanmayan işlemler iptal statüsüne çekilecektir.

  Garanti BBVA müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Alışveriş Kredisi seçeneğine bastıktan sonra ‘Garanti BBVA Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Ödeme Yap" butonuna tıkladıktan sonra Garanti BBVA kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


  Garanti BBVA müşterisi değilseniz ;

  • Garanti BBVA müşterisi değilseniz krediden faydalanamazsınız.

  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


  1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


  1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

  Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


  1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

  Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.