Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Nektar 11249700 Kardanadam Seti

  Marka: Nektar
  Perakende fiyat: 94,90 ₺
  66,43 ₺
  i h

  Kış ayları, Nektar kardan adam seti ile artık daha eğlenceli geçiyor. Küçükten büyüğe herkesin kar yağdığında yapmayı en sevdiği aktivite kardan adam yapmaktır. Ailecek ya da arkadaşlarınızla toplanıp kardan adam yaptığınızda Nektar kardan adam seti ile aksesuarlarını tamamlayabileceksiniz. Bu sevimli setin içerisinde 5 adet siyah yuvarlak çift delikli düğme, 1 adet siyah polar şapka, 1 adet kırmızı polar atkı ve 1 adet havuç burun bulunuyor. Bölgenin en havalı kardan adamını yapmak için ihtiyacınız olan tüm aksesuarları içeren bu set ile geriye sadece yaratıcılığınızı göstermeniz kalıyor. Küçük bir kardan adam ailesi oluşturmak için birkaç adet sipariş verebileceğiniz bu sete çocuklar çok bayılıyor…

  Nektar kardan adam seti içerisindeki parçalar çocuklar için zararlı maddeler içermiyor. Çocuklar kardan adam yaparken yaratıcılıklarını ve hayal gücünü geliştirebiliyor ve kardan adam seti içerisindeki aksesuarları yerleştirirken çok eğleniyorlar. Özel torbasıyla gönderilen eğlenceli kardan adam setini sevdikleriniz için de hoş bir yılbaşı hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz.

  • EĞLENCELİ AKSESUARLAR: Ailecek ya da arkadaşlarınızla toplanıp kardan adam yaptığınızda Nektar kardan adam seti ile aksesuarlarını tamamlayabileceksiniz.
  • SET İÇERİĞİ: Bu sevimli setin içerisinde 5 adet siyah yuvarlak çift delikli düğme, 1 adet siyah polar şapka, 1 adet kırmızı polar atkı ve 1 adet havuç burun bulunuyor.
  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Close
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel