Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Milavanda

  Milavanda Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı

  Milavanda Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı, Kuzey Ege'nin en yeşil zeytin bahçelerinden üretilmektedir. Ege deniz iyotu ve rüzgarları, yüksek kaliteli zeytinlerin gelişimi için en iyi çevresel koşulları sağlar. Ege yöresinin önde gelen zeytinyağı markaları arasında olan Milavanda mutfaklarınız için özenle seçilmiş %100 doğal lezzeti sofralarınıza getirir. Milavanda bu zeytinyağının kullanımı kolaylaştırmak için 750 ml'lik cam zeytinyağı şişesi içerisinde sunulmaktadır.

  Milavanda erken hasat zeytin yağı, Eylül ve Ekim aylarında E vitamini açısından zengin yeşil zeytinlerin ilk sıkımından elde edilir. Olgunlaşmamış zeytinlerin sıkılması daha az meyve suyu verir, ancak zeytinyağı aynı zamanda doğal polifenollerini korur. Milavanda, hakiki zeytinyağının faydalarını artırmak ve yüksek miktarda polifenol elde etmek için zeytinlerini hasat mevsiminin erken dönemlerinde sıkmaktadır.

  Milavanda, ısı veya ek kimyasallar olmadan 26 derecede soğuk sıkım tekniğiyle, herhangi bir kimyasal işlemden geçmeden üretilir. Bu sıcaklıkta veya altında yağın özellikleri etkilenmez. Bu sayede yüksek seviyedeki oleik asit, besin maddeleri, vitaminler, sağlıklı yağlar ve antioksidanlar korunur.

  Ege veya Akdeniz diyetinin en kritik öğesi olan zeytinyağının faydaları bu bölgede yaşayan insanların daha uzun ve sağlıklı yaşam sürmeleriyle sınırlı değildir. Milavanda zeytin yağı, bol miktarda bulunan antioksidanlar, mineraller ve sağlıklı polifenoller açısından zengindir. En iyi zeytinyağı kalori açısından dengeli bir tada sahiptir ve sebzeler, etler, soslar, çorbalar, salatalar, soslar, dip soslar ve soslar için uygundur. Ayrıca, tüm soğuk ve sıcak yemekler için kullanılabilir.

  Edremit ve Ayvalık zeytinyağı üreticilerinden gelen sade ve eşsiz bir zeytin türünden yapılmıştır. Ege, mükemmel zeytin yetiştiriciliği için ideal bir iklim sunduğundan, Milavanda; taze, meyvemsi aroması ile otantik bir tada sahiptir. Tekli doymamış yağ asidi oranı en yüksek 0,8'dir.

   

  Görünüm Grid Liste
  Sırala
  Resim Milavanda Aloe Vera Sıvı Sabun 400 Ml

  Milavanda Aloe Vera Sıvı Sabun 400 Ml

  25%  İndirim 119,90 ₺
  89,90 ₺
  Resim Milavanda Mandalina Sıvı Sabun 400 Ml

  Milavanda Mandalina Sıvı Sabun 400 Ml

  25%  İndirim 119,90 ₺
  89,90 ₺
  Resim Milavanda Gül Sıvı Sabun 400 Ml

  Milavanda Gül Sıvı Sabun 400 Ml

  25%  İndirim 119,90 ₺
  89,90 ₺
  Resim Milavanda Hamam Sıvı Sabun 400 Ml

  Milavanda Hamam Sıvı Sabun 400 Ml

  25%  İndirim 119,90 ₺
  89,90 ₺
  Resim Milavanda Keçi Sütlü Sıvı Sabun 400 Ml

  Milavanda Keçi Sütlü Sıvı Sabun 400 Ml

  25%  İndirim 119,90 ₺
  89,90 ₺
  Resim Milavanda Avokado Sıvı Sabun 400 Ml

  Milavanda Avokado Sıvı Sabun 400 Ml

  25%  İndirim 119,90 ₺
  89,90 ₺