Arama
Kategoriler
  Menu Close

  KOBB KBS15000 6V/12V/24V 300A Akıllı Dijital Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör

  Marka: KOBB
  4.685,90 ₺
  Peşin Öde
  4.685,90 ₺
  Alışveriş Kredisi İle Öde
  3 AYx
  4.357,89 ₺
  6 AYx
  2.178,94 ₺
  12 AYx
  1.089,47 ₺
  24 AYx
  613,07 ₺
  36 AYx
  462,08 ₺
  6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

  i h
  ALIŞVERİŞE DEVAM ET

  · KOBB KBS15000 6V/12V/24V 300A Akıllı Dijital Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör

  · 6V/12V/24V Tüm akülere Amper değeri gözetmeksizin bakım yapar, Sulu Akü, Gel Akü, MF Akü, AGM Akü, EFB (Kurşun Asit) ve Li-ion gibi tüm akü çeşitlerini Profesyonel olarak şarj etmek için uygundur,

  · 6V/12V/24V 1000Ah’ye kadar tüm aküleri şarj eder,

  · Otomobil, Kamyon, Ağır iş makinası, Ekskavatör, Tekne, Traktör, Çim Biçme Makineleri, ATV'ler, Motosiklet, Traktörler, SUV'lar, Karavan, Klasik arabalar ve her türlü araçlara uyumlu aküleri güvenle şarj eder aynı zamanda bakımını yaparak ölü hücreleri geri kazandırır.

  · 1 Voltun altına düşmüş, tamamen bitmiş Li-ion akülerinizi BMS kilit açma özelliği sayesinde şarj edebilirsiniz.

  · Sıfır volta düşmüş, tamamen bitmiş akülerinizi START AID modu kullanarak otomatik şarjı devre dışı bırakıp manuel modda 5 dakikada hızlı bir şekilde şarj ederek aracınıza marş basacak enerjiyi sağlar.

  · LED aydınlatmalı dijital gösterge sayesinde şarj süresi boyunca Akü şarj seviyesini, Akü voltajını, şarj akımını, Akü şarj gücünü, Akü tipini, Çalışma durumunu, Akü arıza kodunu, ters kutup bağlantı uyarısını ve akünün durumunu ekranda sürekli görebilirsiniz,

  · 6V/12V/24V Zarar görmüş Kurşun-Asit (Sulu) aküleri onarır, akü hücrelerini yeniler, sülfatlanmış/oksitleniş plakaları otomatik algılayarak çözer ve enerji kaybını önleyerek sülfatlanmış plakaları tersine çevirerek geri kazandırır.

  · 8 aşamalı Kurşun-Asit Akülerin şarj, bakım ve desülfatör teknolojisi ile üstün şarj performansı sunar,

  · 3 aşamalı Li-İon Akü şarj işlemi ile Li-ion Akülerin sabit akım şarjı, sabit voltaj şarjı ve bakım şarj teknolojisi ile üstün şarj performansı sağlar.

  · Otomatik şarj aşamaları; 1.Darbeli şarj akımı 2.Yumuşak başlangıç şarjı, 3. Sabit akım şarjı 4. Sabit voltaj şarjı 5. Şarj Analizi 6. Onarım Şarj akımı 7. Değişken Şarj akımı 8. Bakım şarjı.

  · Yapay zekâ teknolojisi etkili ve sorunsuz şarj için akünün durumunu sürekli izler ve şarjı yönetir, enerji tüketimini minimumda tutar.

  · 6V ve 12V akülerde 15Ah. 24V akülerde ise 8Ah. /saat şarj kapasitesi ile sınıfının en verimli akü şarj aletidir.

  · 6V/12V /24V 150 Ampere kadar tüm küçük kapasiteli akülerinizi optimize edilmiş şarj veya sürekli bakım için 2/4/8/15Ah. /Saat şarj modları sayesinde düşük amperli akülerinizi düşük şarj akımı ile şarj edebilirsiniz.

  · Dijital LED Aydınlatmalı şarj gösterge paneli üzerinde yer alan FUL ve %100 şarj seviyesi bildirimi yandığında akünüz tamamen şarj edilmiştir. Otomatik olarak akünüzü optimize etmesi için sürekli akünüzde bağlı tutabilirsiniz. Bu sayede akünüze sürekli bakım yapacaktır.

  · 6V/12V/24V (REPAIR) Tamir Modu: Uzun süre şarj edilmemiş, sülfatlanmış/oksitlenmiş Kurşun- Asit aküleri onarmak ve geri kazandırmak için geliştirilmiş özel akü onarım teknolojisidir.

  · Otomatik olarak sülfat ve asit tabakalaşmasını tespit eder, otomatik olarak aküye verilen hasarı onararak ve tersine çevirerek akü hücrelerini geri kazandırır, akünün ömrünü uzatarak performansını artırır.

  · Ters kutup bağlama koruması ve kısa devre koruması kıvılcım çıkmasını önleyerek ek güvenlik sağlar,

  · Yapay zekâ teknolojisi sayesinde tamamen bozulmuş ve hiçbir şekilde şarj edilemeyecek aküleri tespit eder ve akıllı gösterge sayesinde bilgi verir.

  · Otomatik şarj sistemi; akünün şarj seviyesi düştüğünde, cihaz otomatik olarak açılır ve akü tümüyle şarj olduğunda tekrar bekleme moduna geçer ve aküye bakım yapmaya, aküyü yenilemeye devam eder.

  · Güç: 250Watt

  · Şarj Akımı (6V DC): 4A/8A/15A

  · Şarj Akımı (12V DC): 4A/8A/15A

  · Şarj Akımı (24V DC): 2A/4A/8A

  · Şarj Özelliği (Li-İon Aküler): 3 Aşamalı + BMS Kilit Açma Özelliği

  · Şarj Özelliği (Kurşun-Asit): 8 Aşamalı

  · Soğutma Sistemi: Fan Soğutmalı

  · Ağırlık: 1,3 Kg.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

  İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

  Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


  Alışveriş Kredisi Nedir?

  Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


  Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

  Tüm kategorilerden yapacağınız 500 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

  36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

  Sigorta Ücretsizdir


  Ürün Kategorisi Maksimum Vade
  5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
  Tablet alışverişleri 6 ay
  Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
  Diğer tüm kategorilerden yapılan 500 – 40.000 TL arası alışverişler 36 ay


  Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

  Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

  • Alışveriş tutarınız 500 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
  • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
  • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
  • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
  • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

  Fibabanka müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışgidiş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
  • Müşteri yeni kimlik sahibiyse işlem adımlarına devam edebilecektir.
  • Fibabanka Alışgidiş Kredisi ekranlarında işlemi tamamlayan müşterilere Fibabanka tarafından SMS gönderilecek ve Video Bankacılığa ilişkin tüm süreç Fibabanka tarafından tamamlanacaktır.
  • Video bankacılık ile işlemin tamamlanması için maksimum süre 3 işgünü olacak olup zamanında tamamlanmayan işlemler iptal statüsüne çekilecektir.

  Garanti BBVA müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Alışveriş Kredisi seçeneğine bastıktan sonra ‘Garanti BBVA Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Ödeme Yap" butonuna tıkladıktan sonra Garanti BBVA kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


  Garanti BBVA müşterisi değilseniz ;

  • Garanti BBVA müşterisi değilseniz krediden faydalanamazsınız.

  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


  1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


  1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

  Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


  1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

  Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.