Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Biggdesign Balıkçılar Makyaj Çantası

  Marka: BiggDesign
  Perakende fiyat: 79,90 ₺
  63,90 ₺
  i h

  Tüm makyaj malzemelerinizi bir arada tutacak küçük kahraman; Biggdesign Balıkçılar makyaj çantası. Yüksek kaliteli suni deri yapısı ile çizilme, dökülme ve darbe olasılığı ortadan kaldırılarak makyaj malzemelerinize tam koruma sağlar.
  Seyahat makyaj çantasının fermuarlı ana bölmesi günlük kullanımda ya da seyahat sırasında çok rahat bir şekilde tüm malzemelerinizi güvenle muhafaza eder. Spor salonuna giderken, seyahat ederken, dış mekanlarda, hafta sonu kaçamaklarında, iş seyahatleri ya da tatillerinizde makyaj malzemelerinizi mükemmel bir şekilde düzenleyebilir, kaybolmaları engelleyebilirsiniz. 
  Zeynep Pak tarafından Biggdesign için tasarlanmış Balıkçılar isimli eserinden ilham alınarak tasarlanan makyaj çantası suni deri olması ile yıpranmalara karşı dayanıklıdır. Canlı renkleri ile yanınızdan ayıramayacağınız bu küçük çanta tüm malzemelerinizi bir arada tutacak bir kurtarıcı olacak. Sırt çantanızda, seyahat çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz boyutlara sahiptir; 18*9*9 
  Makyaj yapmayı çok seven arkadaşlarınıza ya da sık sık seyahat eden dostlarınıza hediye etmek için harika bir seçenektir.

  Dış Malzeme,Baskılı Suni Deri

  Tip 5 Fermuar

  Ölçü 18*9*9