Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Aura Cebilon Silver Water Treatment System Su Arıtma Cihazı ÜCRETSİZ KURULUM

  Marka: Aura
  Perakende fiyat: 4.699,00 ₺
  4.318,90 ₺
  Peşin Öde
  8% İndirim
  4.699,00 ₺ 4.318,90 ₺
  Alışveriş Kredisi İle Öde
  3 AYx
  4.016,58 ₺
  6 AYx
  2.008,29 ₺
  12 AYx
  1.004,14 ₺
  24 AYx
  565,06 ₺
  36 AYx
  425,89 ₺
  6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

  i h
  ALIŞVERİŞE DEVAM ET
  İhlas Cebilon Aura Silver Su Arıtma Cihazı

  EVİNİZDEKİ SAĞLIKLI SU KAYNAĞI MUSLUĞUNUZDAKİ DOĞAL KAYNAK SUYU Reverse Osmosis teknolojisi ile geliştirilen Aura Cebilon Silver,şebeke suyunu sağlıklı, içilebilir suya dönüştürürken 5 farklı filtrelemesisteminden geçirmektedir. 5 Mikron Sediment Filtre: Su içerisinde bulanıklığa neden olankum, kil toprak gibi kirlilikleri tutar. Bu filtreden 5 mikrometreden büyükpartiküller geçemez. Aktif Karbon Filtre (GAC) : Suyun içerisinde bulunan serbest klorve organik kimyasalları filtreler. Karbon filtreler genellikle bakteriüremesine elverişli ortamlardır. Bu nedenle Aura Cebilon Silver’da kullanılankarbon filtreler antibakteriyel özelliğe sahip gümüş iyonları içerir. 1 Mikron Sediment Filtre: Aktif Karbon (GAC) filtreden kaçabilecekkarbon tozlarını filtreleyerek membranın uzun ömürlü olmasını sağlar. Bufiltreden 1 mikrometreden büyük partiküller geçemez. Ters Osmoz Membran Filtre: Ters Osmoz sisteminin kalbidir. Sumolekülleri hariç su içindeki tüm olumsuz unsurları %98 oranında arıtır. Mineralli Son Karbon Filtre: Arıtılmış suya yararlı minerallerinilavesini yaparak suyun tadını ve kokusunu iyileştirir. Suyun pH derecesinidengeler. Bu filtre Aura Cebilon’un özel tasarımıdır. Sıradan benzer filtrelerdemineral katkı ilavesi yoktur. GÜVENİLİR SAĞLIKLI SU CEBILON SILVER REVERSE OSMOSIS SYSTEM 7/24 musluktan taze ve sağlıklı su sağlayan Aura Cebilon Silver,şık tasarımı ile uzun ömürlüve kullanımı kolay su arıtma cihazıdır. SUDAN SEBEPLERLE SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN. Artan nüfus ve sanayileşme sebebiyle şebeke suları yeterince sağlıklıolmamakla birlikte sık sık su tüketiminden kaynaklanan sağlık sorunları ortayaçıkmaktadır. Şebeke sularında yaşanan problemler nedeniyle tüketicilerdamacana sulara yönelmektedir. Damacana sularda da hijyenik şartların sağlanamaması,plastik kullanımı farklı sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. DAMACANA SULARLA İLGİLİ ÖNEMLI HATIRLATMALAR 24 Saat içerisinde tüketilmelidir.Güneş ışığı ile temas etmemelidir.65 Dolumdan sonra imha edilmelidir.Damacananın yıpranmamış, temiz, saydam olması gereklidir.Damacana üretiminin hammaddesi Bisfenol A(BPA) maddesizehirlidir, hormonal bozukluklar dışında obeziteye sebep olmaktadır.Uzmanlar tarafından düzenli denetlenmeli, pompa ya da su çeşmesikullanılıyorsa, bunların en az ayda bir kez temizliği yapılmalıdır.

  Ulusal Hijyen Vakfı ‘nın Onayladığı Güvenilir Su Arıtma Cihazı Aura Cebilon 
  ABD merkezli Ulusal Hijyen Vakfı (NSF, bütün parçaları hijyenik özelliğe sahip) tarafından belgelenen  Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı; içerisinde yer alan Sediment Filtre, Granül Aktif Karbon Filtre, Blok Karbon Filtre, Membran Filtre ile şebeke suyunu çamur, tortu, pas, kum, toz, kötü koku vs.’den arındırır.

  Mineralli Karbon Filtre sayesinde de temiz suya musluktan akmadan önce mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştirir. pH oranını düzenleyerek, musluk suyunu içme suyuna dönüştürür.

  Son Teknoloji Ters Osmoz ile Her zaman Taze Su
  Şebeke suyunu temiz, sağlıklı ve lezzetli içme suyu haline getirebilmek için en iyi ve en etkili yöntem Ters Osmoz (reverse osmosis)’dur. Ters Ozmos filtrenin gözenekleri, sadece su moleküllerinin geçebileceği kadar küçüktür. Bu sayede sudaki tüm zararlı kimyasallar, bakteriler, parazitler, virüsler temizlenir.

  Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı, (ters osmoz) reverse osmos teknolojisi ile temiz, mineral değeri yüksek, sağlıklı suyu, evlerin mutfaklarından içime ya da kullanıma hazır olarak kolayca ulaştırır. 

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

  İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

  Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


  Alışveriş Kredisi Nedir?

  Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


  Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

  Tüm kategorilerden yapacağınız 500 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

  36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

  Sigorta Ücretsizdir


  Ürün Kategorisi Maksimum Vade
  5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
  Tablet alışverişleri 6 ay
  Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
  Diğer tüm kategorilerden yapılan 500 – 40.000 TL arası alışverişler 36 ay


  Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

  Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

  • Alışveriş tutarınız 500 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
  • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
  • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
  • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
  • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

  Fibabanka müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışgidiş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
  • Müşteri yeni kimlik sahibiyse işlem adımlarına devam edebilecektir.
  • Fibabanka Alışgidiş Kredisi ekranlarında işlemi tamamlayan müşterilere Fibabanka tarafından SMS gönderilecek ve Video Bankacılığa ilişkin tüm süreç Fibabanka tarafından tamamlanacaktır.
  • Video bankacılık ile işlemin tamamlanması için maksimum süre 3 işgünü olacak olup zamanında tamamlanmayan işlemler iptal statüsüne çekilecektir.

  Garanti BBVA müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Alışveriş Kredisi seçeneğine bastıktan sonra ‘Garanti BBVA Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Ödeme Yap" butonuna tıkladıktan sonra Garanti BBVA kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


  Garanti BBVA müşterisi değilseniz ;

  • Garanti BBVA müşterisi değilseniz krediden faydalanamazsınız.

  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


  1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


  1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

  Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


  1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

  Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.