Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Anemoss Denizci Kız Jüt Plaj Çantası

  Marka: AnemosS
  Perakende fiyat: 114,90 ₺
  86,90 ₺
  i h

  Alt kısım jüt kumaş, üst kısım baskılı polyester kumaş.
  Boy: 37 cm x En: 40 cm.
  İç kısımda fermuarlı cep.
  Çanta içi ham bez kumaş astarlı.
  Ayarlanabilir halat ip taşıma askıları.

  Yaz tatillerinde size eşlik eden, aynı zamanda plaj kıyafetlerinin ve plaj şıklığının en önemli parçası olan Biggdesign renkli marine plaj çantası,  yazın canlılığını ve enerjisini hissettiriyor. Plaj havlusu, yedek mayo, güneş kremi, kitap, güneş gözlüğü, şapka, telefon gibi birçok kişisel eşyayı taşıyabilmek için konforlu bir tasarıma sahip olan deniz çantası, yaz sezonunun demirbaşları arasında öne çıkıyor.
  Stil sahibi duruşuyla plaj modasına yön veren plaj çantası, sadece tatilde, plajda tercih edilmiyor aynı zamanda gündelik hayatta tercih edilen marin kombinlerin de parçası oluyor. Deniz tutkunları ve aşıkları için, sanatçı Gamze Yalçın tarafından dizayn edilen “AnemosS” koleksiyonunun modern parçalarından biri olan plaj çantası; sanatı, tasarımı ve modayı bir araya getiriyor.
  Deniz dalgalarını soyut bir çizimle yansıtan ve kumların sıcaklığını yansıtan jüt kumaş ile bir araya gelen Biggdesign Anemoss plaj çantası, tasarımı tamamlayan halat askılarla bütünlük kuruyor. Özgün tasarımı dışında fermuarlı minik iç bölmesi ve kullanışlı, geniş iç hacmiyle dikkat çeken Biggdesign AnemosS Denizci Kız plaj çantası yazın favori plaj ürünlerinden biri olmaya aday.