Arama
Kategoriler
  Menu Close

  WalSmart Pro Safiano Akıllı MekanizmalıDeri Cüzdan WPS06 Kırmızı

  Marka: WalSmart
  Perakende fiyat: 339,00 ₺
  297,90 ₺
  i h

  Ürün Özellikleri;

  Ayrılabilir kart koruyucu
  5 kabartmalı veya 7 düz kart
  2 ilave kart
  Banknot
  Kartvizitler
  Makbuzlar
  66x102x25mm
  150gr.

  WalSmart Pro Akıllı Mekanizmalı Deri Cüzdan

  WalSmart Akıllı Cüzdan teknolojileri, tamamen yerli üretim olmasıyla beraber müşterilere teknolojik çözümler sunmasıyla da ön plana çıkıyor. Endüstriyel tasarım ve modanın bir araya gelmesi sayesinde üretilen bu harika ürünler, her cebe girecek boyutlarda tasarlanarak cüzdan kullanım alışkanlıklarını da olumlu anlamda değiştiriyor. Firmamız bu akıllı cüzdanları üretmek için 36 yıllık deri işleme tecrübesini inovatif çalışmalarla birleştirerek büyük bir özenle üretim ve tasarlama aşamasına geçti. Ürünler cebinizdeki güvenliğinizi rahat bir şekilde sağlarken aynı zamanda farklı tasarımlarıyla da modayı yakından takip etmenizi sağlıyor.

  Peki bu akıllı cüzdanların sizlere ne gibi faydaları bulunuyor?

  Ağırlığı hafif, kolay taşınabilir bir cüzdan
  Saf alüminyumdan üretildiği için ömürlük dayanıklılık
  Kartlarınızın daha düzenli ve güvenli olmasını sağlar
  Kartlarınıza kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz
  Kartlarınızın kırılıp bükülmesine engel olursunuz
  Kullanılan kaliteli boya ömürlük dayanıklılık sağlar
  Akıllı cüzdanların patentli tasarımları sayesinde kartlarınız hiç olmadı kadar güvende. Alüminyumdan üretilen Card Protector (Kart koruyucu) ürünümüz, kartlarınızı kırılma ve bükülmeyle beraber istenmeyen NFC ve RFID iletişiminden de korur. NFC (Yakın Alan Kimliği) ve RFID (Radyo Frenaks Kimliği) kartlarınızın radyo frekansı ile çiplerinin okunarak kullanılmasını sağlayan teknolojilerdir. Kartlarınız normal cüzdanlarınızda yanlışlıkla ya da kimlik hırsızları tarafından istenerek bu teknolojiler yöntemi ile kullanılabilir. Bu nedenle Card Protector ürünümüz özel tasarımı ile sizleri bu tehlikeden de uzak tutacaktır.

  Eğer kartlarınızın hem fiziksel kırılma ya da bükülme hem de hırsızlıklara karşı korunmasını istiyorsanız sizlere sunduğumuz bu harika üründen mutlaka yararlanmalısınız. Günümüz teknolojisinin nimetlerinden yararlanarak sizler için oluşturduğumuz bu ürün sayesinde kendinizi hiç olmadığınız kadar güvende hissedecek, kartlarınız da cüzdanınızda sağlam kalacaktır. Card Protector ürünümüz alüminyum kasası sayesinde istenmeyen darbelere karşı da kartlarınızı korur.