Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Tefal Star Collection Tava 24 cm

  Marka: Tefal
  140,90 ₺
  i h

  Tefal Star Collection Tava 24 cm 

  Star Collection Tava: Renkler rehberiniz olsun
  Tefal Star Collection tencere ve tavalar ile mutfakta her gün bir kutlama yapın! Canlı renkleri ve güzel dekoru yıllarca sürüyor ve mutfağınıza benzersiz bir dokunuş getiriyor. PowerGlide yapışmaz kaplama ile donatılmış tencere ve tavalar dayanıklılığını günden güne koruyor. Derin şekli, pişirirken rahatlık sağlarken rahat bir kulp mükemmel bir tutuş sağlar. Yapışmaz dış kaplaması kolay bir temizlik sağlar. Bu tencere ve tavalar, indüksiyon hariç tüm ocaklara uyumludur.


  FRANSA'DA ÜRETİLMİŞTİR : Ürün Fransa'da tasarlanmış ve üretilmiştir,

  KOLAY TEMİZLEME : Yapışmaz kaplama ve zahmetsiz temizlik,KOLAY KULLANIM : Yemek pişirmeye yeni başlayanlara doğru pişirme yapmak için ideal özellikler ve dizayn, ISI GÖSTERGESİ: Mükemmel sonuçlar için tava ideal pişirme ısısına geldiğinde, Thermo-Spot® göstergesi tamamen kırmızıya döner., YAPIŞMAZ KAPLAMA : Powerglide kaplama, zahmetsiz temizleme ve kolay pişirme perfomansı sağlar, DOĞA DOSTU :Yapışmaz kaplamalı geri dönüştürülebilir ürünler ( PFOA, kurşun ve kadmiyum içermez), DÜNYADA 1 NUMARA* : Her gün lezzetli sonuçlar almak için Tefal, dünyada 1 numara. * Bağımsız panel 2016 verileri, marka değeri satışı, tencere kategorisi tanımı  


  POWERGLIDE yapışmaz kaplama
  Powerlide yapışmaz kaplama sayesinde kayganlık


  THERMO-SPOT®
  Tavalar harika pişirme için uygun sıcaklığına ulaştığında, Thermo-Spot® tamamen kırmızıya döner. Her gün leziz, tam aromalı yemekler için mükemmel doku, mükemmel renk ve mükemmel tadı garanti eder.
  Lezzetli pişirme için ideal tasarım


  Ocak uyumu: Gazlı, elektrikli, seramik
  İndüksiyon hariç gaz, elektrik ve seramik ocak tipleriyle uyumludur


  Yapışmaz yüzeyi sayesinde kolay temizlik


  Fransa'da tasarlanıp üretilmiştir

   

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Close
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel