Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Tefal Element Kettle Siyah Su Isıtıcı 1.7 Lt.

  Marka: Tefal
  599,00 ₺
  i h


  Tefal Element su ısıtıcısı ile her gün modern, zarif bir tasarımla lezzetli sıcak içecekler hazırlayın. Aileniz ve arkadaşlarınızla değerli anlar için mükemmel olan bu güçlü, yüksek kapasiteli su ısıtıcısı, rahatlıkla izleyebilmek  için ön tarafa bulunan büyük bir su seviyesi penceresi ve kolay doldurma için geniş bir dökme ağzı ile kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır. Geniş kapak ağzı, çıkarılabilir kireç önleyici filtresi hem su ısıtıcınızı hem de suyunuzu temiz tutmanıza yardımcı olur."
  Tefal Element kablosuz su ısıtıcısı: Her gün garantili sonuçlar
  Tefal Element su ısıtıcısı ile her gün lezzetli sıcak içeceklerin tadını çıkarın. Zarif, modern bir tasarıma sahip olan 1,7 L kapasitesi, değerli anları aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmeldir, 2400 W gücü ise sıcak içeceklerin anında hazırlanmasını sağlar. Ön tarafa bakan geniş penceresi, su seviyesinin kolaylıkla izlenmesini sağlarken, damlatmayan ağızlık, kolay doldurma açıklığı olarak iki katına çıkar - bu da kapağın çıkarılmasına gerek olmadığı anlamına gelir. Bu arada, çıkarılabilir kireç önleyici filtre ve gizli resistans hem su ısıtıcınızı hem de suyunuzu temiz tutar. Kolay temizlik için yardımlı bir kapak açma, daha rahat kullanım için otomatik Açma / Kapama düğmesi ve 360 ° döner tabana sahip kablosuz bir tasarıma sahiptir.


  Tefal Element su ısıtıcısı KO200830, mat siyah 1,7 litre kapasite, Malzeme: Plastik "

  • Tefal Element su ısıtıcı: günlük kullanım için modern bir görünüm • Ön tarafında bulunan büyük su göstergesi: su seviyesini kolayca takip edin • 1,7 L kapasite: aile ve arkadaşlarla anlar için ideal • 2400 W güç: sıcak içecekleri hızlı hazırlayın • Kolay doldurma: su ısıtıcınızı kapağı çıkarmadan doldurun ve hassas, damlamadan dökmenin tadını çıkarın • Kolay doldurma ve temizlik için yardımlı kapak açma • Çıkarılabilir kireç önleyici filtre ve gizli resistans sayesinde daha temiz su ısıtıcısı ve daha temiz su • Otomatik Açma / Kapama düğmesi • 360 ° dönebilen tabanlı kablosuz su ısıtıcısı"

  Modern tasarım ve ergonomi bir arada

  Modern ve zarif tasarım, su seviyesini kolayca takip etmek için geniş gösterge rahatlığıyla buluşuyor."

  1.7L kapasite

  Aileniz ve arkadaşlarınıza servis yapmak artık çok kolay"
  2400W
  Sıcak içeceklerinizi saniyeler içinde hazırlayın.
  Kolay doldurmanız için geniş ağız ve damlamayı önleyici tasarım

  Su ısıtıcınızı kapağı çıkarmadan geniş ağızı sayesinde kolayca doldurun,  damlamayı önleyen tasarımıyla servis etmenin keyfini çıkarın."
  Kolay açılan kapak
  Kolay doldurma ve temizle için geniş ağız
  Daha temiz su için özel resistans ve kireç önleyici filtre

  Çıkarılabilir kireç önleyici filtre ve gizli resistans sayesinde."

  Açma / kapama düğmesi"

  Otomatik Açma / Kapama anahtarı."

  360 ° dönebilen taban"

  Kullanım kolaylığı için kablosuz, su ısıtıcınız."