Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Tefal Digital Smart & Light Kettle Siyah Su Isıtıcı 1.7 Lt

  Marka: Tefal
  1.081,90 ₺
  i h

  Tefal Digital Smart & Light Kettle Siyah Su Isıtıcı 1.7 Lt

  İşlevsel olduğu kadar güzel de olan sezgisel, ileri görüşlü bir su ısıtıcısıyla mutfağınızı modernize edin. Tefal elektrikli su ısıtıcısı ile, kesintisiz dijital canlı sıcaklık ekranı ve beş sıcaklık ayarı sayesinde mükemmel sıcaklıkta sıcak içeceklerin tadını çıkarın. Kullanışlı özellikleri ve sade ama modern tasarımı ile lezzetli sıcak içecekler sadece bir dokunuş uzaklıkta.

  Tefal su ısıtıcısı: Şimdiye kadarki en modern ve sıcaklık seçme seçeneği sunan su ısıtıcısı"
  Tefal elektrikli su ısıtıcısı ile her zevke mükemmel bir şekilde uyarlanmış doğru sıcaklıkta sıcak içeceklerin tadını çıkarın. İçerideki suyun gerçek sıcaklığını gösteren, dijital ekrana sahip su ısıtıcısı, 40 ° C ila 100 ° C arasında beş sıcaklık ayarı sunar. Çift duvarlı yapısı, tam güvenlik için yüzeyini dokunulabilecek kadar soğuk tutarken ısıyı içeride tutar. Ek kullanışlı özellikler arasında içeceklerinizi hazır olduğunuzda hazırlayabilmeniz için 30 dakikalık sıcak tutma işlevi, kolay doldurma için otomatik kapak-açma, 360 ° dönebilen taban ve güvenli kullanım için otomatik kapanma bulunur. Ayrıca 1,7 L'lik geniş kapasitesi sayesinde, bir seferde 7 bardağa kadar, tüm sıcak içecek ihtiyaçlarınız için idealdir. Kolay temizlik için çıkarılabilir bir kireç filtresi vardır. 


  Tefal elektrikli su ısıtıcısı dijital ekran 5 sıcaklık seçimi. Çıkarılabilir filtre. 30 dakika sıcak tutma. Paslanmaz çelik iç kısım. 360 °  çıkarılabilir taban. Kireç filtresi. Otomatik kapanma 1,7 L KO851830"

  • Dijital ekranlı elektrikli su ısıtıcısı: içindeki suyun gerçek sıcaklığını gösterir • 5 sıcaklık seçimi: 40 ° C / 70 ° C / 80 ° C / 90 ° C / 100 ° C  elektronik sıcaklık seçimine sahip su ısıtıcısı • Güvenli dış yüzey:  güvenlik için su ısıtıcısının dışını serin tutar • Tek dokunuşla kaynatma: 100 ° C ayarına tek dokunuşla suyu kaynatın • 30 dakika sıcak tutma: suyu mükemmel seviyede daha uzun süre sıcak tutar  • Daha temiz bir su ısıtıcısı ve daha temiz su için çıkarılabilir kireç filtresi • Kusursuz paslanmaz çelik iç kısım: kolay temizlik için geniş ağız • 360 ° dönebilen taban: kablosuz su ısıtıcısı, sağlam bir şekilde yerinde kalır ve her açıdan kolayca kaldırılıp yerleştirilebilir • Otomatik kapak açma: kolay doldurma ve rahat temizlik için • Çift duvarlı yapı: dış katmanın soğuk kalmasını sağlarken ısıyı içeride tutar • 1,7 L kapasite: 7 fincana kadar • Otomatik kapanma"


  Dijital ekran"

  Modern tasarım, içerideki suyun gerçek sıcaklığını gösteren, okunması kolay dijital ekrana sahiptir. "


  5 sıcaklık seçimi"

  Zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza mükemmel bir şekilde uyarlanmış beş hassas ayara sahip elektronik sıcaklık seçimi sayesinde sıcak içeceklerinizi tam istediğiniz gibi: 40 ° C / 70 ° C / 80 ° C / 90 ° C / 100 ° C."

  Ellerinizi korumak için çift duvarlı yapı"
  Rahatlıkla kullanmak ve daha fazla güvenlik için su ısıtıcısının dışını serin tutar.

  Tek dokunuşla kaynatma"

  100 ° C ayarına tek bir dokunuşla suyu anında kaynatın. Yemek pişirirken kullanmak için mükemmeldir."

  30 dakika sıcak tutma işlevi"

  30 dakikalık sıcak tutma işlevi, istediğiniz zaman sıcak içecekler için suyu daha uzun süre mükemmel sıcaklıkta tutar."

  Kolay temizlik için paslanmaz çelik iç kısım"
  Paslanmaz çelik iç hazne, kolay temizlik için idealdir.
  Kullanım kolaylığı için 360 ° dönebilen taban

  360 ° dönebilen tabanı sayesinde, kablosuz su ısıtıcısı sağlam bir şekilde yerinde kalır ve her açıdan kolayca kaldırılıp yerleştirilebilir"

  Otomatik kapak açma"

  Otomatik kapak açma, tek bir düğmeye dokunarak kolay doldurma."
  Çift duvarlı yapı ısıyı içeride tutar

  Çift duvarlı yapı, içinde kaynar su olsa bile dış katmanın soğuk kalmasını sağlarken ısıyı içeride tutar."

  1,7 L kapasite "

  1,7 L'lik büyük kapasite, tüm sıcak içecek ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7 bardaklık hacim."
  Otomatik kapanma

  Otomatik kapanma sayesinde,  30 dakikalık bir sıcak tutma döngüsünün ardından otomatik olarak kapanır."

  Kolay temizlik için çıkarılabilir kireç filtresi"

  Kireç önleyici filtre, çay ve kahveyi daha iyi tatmak için su ısıtıcınızda ve suyunuzda kireç oluşumunu önler. Çıkarılabilir tasarımı kolay temizlik sağlar."
   

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Close
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel