Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Tefal Cook'n'Clean Tava 20cm

  Marka: Tefal
  140,90 ₺
  i h

  Tefal Cook'n'Clean Tava 20cm

  Cook 'N' Clean tencere ve tavaları temizleyerek, pişirmeyi kolay ve temiz hale getirmektir! Tefal'in bu yenilikçi mutfak tavaların içi ve dışı SuperGlide yapışmaz kaplamaya, hem de tamamen kaplanmış bir alev korumasına sahiptir. Sonuçta, her kullanımdan sonra, sünger basit bir geçiş ile ilk hali kadar temiz olan yapışmaz bir tava oluşturur. Bu zahmetsiz temizlik, sadece kolay kullanım ile, lezzetli yemek pişirmeyi kolaylaştıran bir dizi pratik özellik sayesinde eşleştirilir: dökme için ideal bir şekil, daha fazla rahatlık için hafif bir tasarım, ergonomik tutuş için ısınmayan kulplara sahiptir. İndüksiyon hariç tüm ocaklarla uyumlu olan Cook 'N' Clean, sizi mutfağın dışına çıkarır ve sevdiğiniz şeylere geri döndürür!


  Tefal Cook’n’Clean Tava 24 cm
  FRANSA'DA ÜRETİLMİŞTİR : Ürün Fransa'da tasarlanmış ve üretilmiştir. KOLAY TEMİZLEME : Yapışmaz kaplama ve zahmetsiz temizlik KOLAY KULLANIM : Yemek pişirmeye yeni başlayanlara doğru pişirme yapmak için ideal özellikler ve dizayn ISI GÖSTERGESİ: Mükemmel sonuçlar için tava ideal pişirme ısısına geldiğinde, Thermo-Spot® göstergesi tamamen kırmızıya döner. YAPIŞMAZ KAPLAMA : Superglide kaplama, zahmetsiz temizleme ve kolay pişirme perfomansı sağlar SAĞLIKLI: PFOA içermez. DÜNYADA 1 NUMARA* : Her gün lezzetli sonuçlar almak için Tefal, dünyada 1 numara * Bağımsız panel 2016 verileri, marka değeri satışı, tencere kategorisi tanımı


  Super Glide iç ve dış kaplama
  Kullanımı ve temizliği kolay: İçte ve dışta Super Glide kaplama, ayrıca tamamen kaplanmış bir alev koruması


  THERMO-SPOT®
  Tava, pişirme için ideal sıcaklığa ulaştığında Thermo-Spot® tam kırmızıya dönerek, her gün leziz tam aromalı yemekler için mükemmel doku, renk ve tadı garanti eder.
  Tek hamlede kolay temizleme
  Yapışmaz yüzeyi sayesinde
  Kolay dökme için en uygun şekil
  Tavadan yemekleri kolay servis etmek için tasarlanmıştır
  Hafif
  Hafif tasarımı sayesinde daha kullanışlıdır.
  Ergonomik, ısınmayan tutma sapı
  Ergonomik tutma sapı, güvenli pişirme ve kullanım rahatlığı sağlar.
  Ocak uyumluluğu: Gazlı, elektrikli ve seramik ocaklar
  İndüksiyon hariç tüm set üstü ocaklarla uyumludur (gaz, elektrikli, seramik).
  Fransa'da üretilmiştir.
  Fransa'da tasarlanmış ve üretilmiştir.
  Tefal, dünyanın 1 numaralı tava tencere markası
  Tefal mükemmel pişirme sonuçlarını garanti etmek için çok çalışır. Tefal'i tercih etmeniz için bir neden daha * 2016 bağımsız panel verileri, marka değer satışları, tava tencere kategorisi tanımı
  Taahhüdümüz: Çevreye duyarlı ve sağlıklı yemek pişirme
  Bizim amacımız çok uzun süre kullanabileceğiniz uzun ömürlü ürünler üretirken aynı zamanda geri dönüştürülebilen ürünler ve güvenli yapışmaz kaplamalarla gezegenimizin sağlığınıda gözetmeyi amaçlamaktır (PFOA, kurşun ve kadminyum içermez).

   

   

   

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Close
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  Bu öğeyi alan müşteriler aynı zamanda bunları satın aldı
  Resim Tefal Cook n Clean Izgara Tava 26x26cm
  Resim iXtech Durable series 1M Iphone cable Beyaz