Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Rowenta ROW SF1612 Easyliss Sac Düzlestirici

  Marka: Rowenta
  Perakende fiyat: 420,00 ₺
  325,90 ₺
  Peşin Öde
  22% İndirim
  420,00 ₺ 325,90 ₺
  Alışveriş Kredisi İle Öde
  3 AYx
  6 AYx
  12 AYx
  24 AYx
  36 AYx
  6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

  i h
  ALIŞVERİŞE DEVAM ET

  Rowenta ROW SF1612 Easyliss Sac Düzlestirici

  Zahmetsiz bir şekilde mükemmel sonuçlar elde etmeniz için tasarlanan Rowenta For Elite Easyliss Saç Düzleştirici, günlük şekillendirme seanslarınızda güvenebileceğiniz hızlı ve kolay sonuçlar sunar. Hiçbir zaman yarı yolda bırakmayan bu düzleştirici, daha hızlı bir güzellik rutini sunmak için basit tek düğmeli bir kontrole ve 200°C'lik tek sıcaklık ayarına sahiptir.

  Rowenta For Elite Easyliss Saç Düzleştirici, kapıdan çıkmadan en kısa sürede en iyi şekilde görünmenizi sağlayan mükemmel ve güvenilir bir saç düzleştiricidir. Hızlı performans için 200°C'lik tek sıcaklık modu ve zahmetsiz kullanım için tek tuşla kontrol edilebilmesiyle en kolay düzleştirme deneyimini sunar. Keratin ve Turmalin kaplama, saçlarınızı kolaylıkla düzleştirmeniz için plakaların, saçlarınız üzerinde pürüzsüz bir şekilde kaymasını sağlar, saçınıza göz alıcı parlaklıktaki bir son dokunuş ile pürüzsüz ve kolayca şekillendirilebilir hale getirir. Hareketli plaka sistemi, kökten uca kadar kolay şekillendirme deneyimi için ince plakalarla maksimum verimlilikte optimum basınç üretir. Güvenli ve kolay saklama seçenekleri için plaka kilitleme sistemi, gelişmiş kullanım rahatlığı için 360° dönebilen kablo ve hızlı ısınma süresi gibi özelliklerle Rowenta Easyliss Saç Düzleştirici, her gün güvenebileceğiniz pratik ve mükemmel sonuçlar sunar.


  Rowenta For Elite Easyliss SF1612F0 Saç Düzleştirici
  Kolay ve Hızlı: Zahmetsizce hızlı sonuçlar almanızı sağlayacak pratik bir saç düzleştirici, Tek Düğmeli Kolay Kontrol: 200°C'lik tek sıcaklık modu ve en kolay düzleştirme deneyimi için tek düğmeli kontrol, Göz Alıcı Parlaklık: Keratin ve Turmalin kaplama, kolayca düzleştirilmiş ışıltılı saçlar için pürüzsüz bir kayma sağlar, Tek Geçişte Mükemmel Verimlilik: Hareketli plaka sistemi, her bir saç tutamında mükemmel sonuçlar elde etmek ve saçlarınız için optimum basınç uygulamak amacıyla her plakanın konumunu otomatik olarak ayarlar., Yüksek Hassasiyet ve Kontrol: İnce plakalar, yüksek kontrol kabiliyeti sağlayarak hassas ve verimli şekillendirme deneyimi sunar, Çok Yönlü Stil Seçenekleri: Straight&Curl özelliği ile ister mükemmel buklelere ister dümdüz saçlara sahip olun., Hareket Özgürlüğü: 360° dönebilen kablo, daha fazla hareket özgürlüğü ile rahat ve kolay bir şekillendirme deneyimi sunar, Kolay Saklama: Plaka kilitleme sistemi, güvenli ve kolay saklama sağlar.

  Kullanımı kolay
  Hızlı performans için 200°C'lik mono sıcaklık modu ve zahmetsiz düzleştirme deneyimi için tek tuşla kontrol sayesinde sorunsuz ve güvenilir sonuçlar sunan bir saç düzleştirici.

  Seramik Turmalin kaplama
  Seramik Turmalin kaplama, doğal olarak negatif iyon sağlayan bir mineraldir. Saçın statik elektriklenmesinin azalmasına yardımcı olur, bu da kıvrılmaları azaltır ve saçların daha parlak olmasını sağlar.

  Tek Geçişte Yüksek Verimlilik
  Hareketli plaka sistemi sayesinde her iki plakayı da saçlarınızın kalınlığına göre ayarlar ve her hareketinizde tek geçişte yüksek verimlilik ve kusursuz bir düzleştirme için optimum basınç sağlar.

  İnce Plakalar
  Rowenta For Elite Easyliss Saç Düzleştirici, günlük şekillendirme seanslarınızı kolaylaştırmak ve daha hassas hale getirmek için ince plakalarla verimli şekillendirme sağlar.

  Straight&Curl Özelliği
  Rowenta Easyliss Saç Düzleştirici, herhangi bir saç stilini kolaylıkla elde etmenizi sağlayan çok yönlü Straight&Curl özelliği sayesinde tüm şekillendirme ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

  Kolay Saklama
  Plaka kilitleme sistemi, güvenli ve kolay saklama sağlar.

  Rahat ve Ergonomik
  360° dönebilen kablo, kolay bir şekillendirme deneyimi için daha fazla hareket özgürlüğü sunar.
   

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

  İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

  Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


  Alışveriş Kredisi Nedir?

  Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


  Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

  Tüm kategorilerden yapacağınız 500 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

  36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

  Sigorta Ücretsizdir


  Ürün KategorisiMaksimum Vade
  5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri3 ay
  Tablet alışverişleri6 ay
  Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri12 ay
  Diğer tüm kategorilerden yapılan 500 – 40.000 TL arası alışverişler36 ay


  Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

  Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

  • Alışveriş tutarınız 500 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
  • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
  • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
  • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
  • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

  Fibabanka müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
  • Müşteri yeni kimlik sahibiyse işlem adımlarına devam edebilecektir.
  • Fibabanka Alışveriş kredisi ekranlarında işlemi tamamlayan müşterilere Fibabanka tarafından SMS gönderilecek ve Video Bankacılığa ilişkin tüm süreç Fibabanka tarafından tamamlanacaktır.
  • Video bankacılık ile işlemin tamamlanması için maksimum süre 3 işgünü olacak olup zamanında tamamlanmayan işlemler iptal statüsüne çekilecektir.

  Garanti BBVA müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Alışveriş Kredisi seçeneğine bastıktan sonra ‘Garanti BBVA Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Ödeme Yap" butonuna tıkladıktan sonra Garanti BBVA kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


  Garanti BBVA müşterisi değilseniz ;

  • Garanti BBVA müşterisi değilseniz krediden faydalanamazsınız.

  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


  1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


  1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

  Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


  1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

  Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.