Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Philips BRE700 Islak Kuru Epilatör

  Marka: Philips
  Perakende fiyat: 549,00 ₺
  449,00 ₺
  i h

  Philips BRE700/05 Islak Kuru Epilatör

  4 haftaya kadar pürüzsüz cilt için hassas epilasyon

   

  Philips Epilatör Serisi 8000, geliştirilmiş cımbızları ve dakikada 70.000'den fazla tüy alma hareketi ile güçlü ve hassas epilasyon sunar. Bu sayede daha geniş bir bölgeye epilasyon yapabilir ve 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cildin keyfini çıkarabilirsiniz. Alt bacaklarınıza 10 dakika gibi kısa bir sürede uygulama yapabilirsiniz!

  Ergonomik S şekilli gövde

  Ergonomik S şekilli gövde tasarımı, doğal ve hassas hareketlerle maksimum kontrol ve daha iyi kavrama sağlamak için tüm vücudunuzda kolayca kullanılabilir.

  Ekstra geniş epilatör başlığı

  Ekstra geniş epilatör başlığı, tüyleri daha hızlı almak için her harekette daha geniş bir bölgeye epilasyon yapar.

  Banyoda veya duşta kablosuz ıslak ve kuru kullanım

  Kaymayı önleyen tutma yeriyle tasarlanmıştır ve suda kullanıma uygundur. Duş veya banyoda daha rahat, nazik bir deneyim sağlar. Kablosuz olarak rahatça kullanabilirsiniz.

  İstenmeyen tüylerden kurtulmak için hassas bölge başlığı

  En çok ihtiyaç duyduğunuz alanlarda ekstra hassasiyet sunmak amacıyla yüz, koltuk altı ve bikini bölgesindeki tüyleri kolayca almak için bir hassas bölge başlığı içerir.

  Benzersiz ışığı ince tüylerin gözden kaçmasını önler

  Benzersiz ışığı ince tüylerin gözden kaçmasını önleyerek vücudun tüm bölgelerinde en iyi epilasyon sonuçlarına ulaşmanızı sağlar.

  Maksimum konfor için optimum temas başlığı

  Optimum temas başlığı ile kolayca epilasyon yapın ve maksimum konforu deneyimleyin. Uygulama yaptığınız alanı nazikçe gererek cildin çekilmesini ve rahatsızlığı azaltmak için tasarlanmıştır.

  Güçlü ve hassas epilasyon

  Ekstra geniş epilatör başlığı

  Hassas bölge başlığı

  Optimum temas başlığı

  Ödüllü tasarım

  Kablosuz ıslak ve kuru kullanım

  Işık özelliği

  Güçlü epilasyon. Cilde karşı hassas

  4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt.Philips Epilatör Serisi 8000, 10 dakika gibi kısa bir sürede iki alt bacağınızı da pürüzsüz bir hale getirebilmenizi sağlayacak güçlü ve hassas epilasyon sunar. Ekstra aksesuarları sayesinde epilasyonun ötesinde avantajların keyfini çıkarın