Arama
Kategoriler
  Menu Close

  OkBaby Yatak Koruma Bariyeri

  Marka: OkBaby
  636,90 ₺
  Peşin Öde
  636,90 ₺
  Alışveriş Kredisi İle Öde
  3 AYx
  212,30 ₺
  6 AYx
  106,15 ₺
  12 AYx
  53,08 ₺
  24 AYx
  34,24 ₺
  36 AYx
  25,59 ₺
  6 AY 12 AY 24 AY 36 AY Bankalar

  i h
  ALIŞVERİŞE DEVAM ET
  OkBaby Yatak Koruma Bariyeri
   
  Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 18 ay+
  Çocukların uyurken yataktan düşmesini engellemek amacıyla üretilmiştir ve pek çok yatağa uygundur. 

  Ürün Özellikleri:

  Kurması ve toplaması son derece kolay
  Çocuğunuza erişiminizi kolaylaştırmak  için açılır kapanır bariyer
  Bariyerin kazayla açılmasını engelleyen emniyet kilidi
  Görünebilirlik sağlayan şeffaf kumaş
  190-210 cm arasındaki yataklar için uygundur
  Bu yatak koruma bariyeri taşıma çantası ile ayrıca tatillerde veya evden uzakta olduğunuzda kullanmak için idealdir.
   
  Ebatları: Boy 140 cm x Yükseklik 43 cm

  Temizlik ve Bakım: OKBaby Yatak Koruma Bariyerinin çıkartılabilir kumaşı yıkanmaya elverişlidir.
   

  OKBaby Yatak Kenar Koruyucu

  Çocukların uyku esnasında yataktan düşerek yaralanmasına engel olmak için özel olarak üretilen OKBaby yatak koruma bariyeri farklı yatak modellerinde kullanıma uygundur. 18 ay ve daha büyük çocukların kendi yataklarında güvenli bir şekilde uyumasını sağlayan OKBaby yatak korumalığı çok kolay ve hızlı bir şekilde kurulup toplanabilmektedir. Anne ve babaların çocuklarına erişimini kolaylaştırmak amacı ile açılıp kapanma özelliğine sahip olan yatak kenar koruyucu emniyet kilidi sayesinde bariyerin kazayla açılmasına engel olur. Boyutları 190 cm  ile 210 cm arasındaki birçok farklı yatak modelinde kullanılabilen OKBaby bebek yatak koruyucu şeffaf bir kumaştan üretilmiştir. 140 cm boy ve 43 cm yüksekliği bulunan bebek yatak bariyeri taşıma çantası ile ev dışında ve tatillerde de kullanmak için uygundur. Çıkartılabilir bir kumaştan üretilen yatak koruyucu bariyer yıkanmaya elverişlidir.

   

  Yatak Bariyeri Nedir?

  Anne ve babalar için en önemli şeylerden bir tanesi çocuklarının her zaman güvende olduğundan emin olmaktır. Çocukların anne yanı beşikten kendi yataklarına geçiş süreci oldukça zorlu bir dönemdir ve bu süreçte yaşanabilecek sakatlık ve yaralanmaların önüne geçebilmek için yatak bariyeri kullanılmalıdır. Yatak korumalığı çocukların uyku sırasında istemsiz bir şekilde düşerek yaralanmasına izin vermeyen bebek güvenlik ürünleri arasında yer almaktadır.

   

  Yatak Koruma Bariyeri Neden Kullanılır?

  Yatak kenar koruyucu anne yanı beşikten çocukların kendi başına uyumaya başlayacakları yataklara geçiş sürecini kolaylaştırmak amacı ile kullanılmaktadır. Herhangi bir bebek yatak bariyeri bulunmadan uyumaya alışık olmayan ve etrafı tamamen kapalı bir yatakta uyuyan çocuklar standart bir yatağa geçiş sürecinde büyük sorunlar yaşayabilmektedir. Bu süreci çok daha hızlı ve kolay bir şekilde atlatabilmek için yatak koruyucu bariyer en güvenli üründür. Bebek yatak koruyucu ürünlerinin kullanım şekilleri benzerlik göstermektedir. Çocuk yatağının açık kalan tarafına monte edilerek kullanılan yatak koruma bariyeri sağlıklı bir gelişim süreci için ihtiyaç duyulan bebek güvenlik ürünüdür.

   

  Yatak Koruyucu Bariyer Nasıl Seçilir?

  Yatak bariyeri alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemler noktalar bulunmaktadır. Tüm ürünlerin kurulum ve kullanım yöntemleri benzer olsa da yatak yan koruma modelinin yatak ile uyumlu olduğundan emin olmak gerekmektedir. Birçok farklı yatak bariyeri modeli bulunmasına rağmen bebek sağlığı ve hijyen açısından bariyer üzerindeki kumaşın çıkabiliyor olması önemlidir. OKBaby yatak koruma bariyeri gibi çıkarılabilen kumaşlar kullanılarak üretilen bariyerler yıkanabilir özellikte oldukları için çok daha sağlıklıdır. Kumaşı çıkmayan ürünlerde ise bariyerin silinebilir olması hijyenik bir ortam hazırlanmasını kolaylaştırmaktadır. Açılıp kapanma özelliği bulunan yatak korumalığı anne ve babaların zorlanmadan çocuklarına ulaşabilmesini sağlamaktadır. Bariyer seçimi yaparken kullanılan kumaşın şeffaf olması çocukların yatak içinde de gözlemlenebilmesi açısından önem taşımaktadır. Bebek yatak koruma satın alırken öne çıkan en önemli özelliklerden bir tanesi de emniyet kilidi özelliğidir. Korumasız bir yatakta uyumaya alışmaya çalışan çocukların istemsiz olarak bariyeri açması sonucunda ciddi yaralanma ve sakatlanmalar yaşanabilmektedir. Emniyet kilidi bulunan bebek yatak koruma ürünleri ile bu risk ortadan kaldırılabilir.

   

  Yatak Bariyeri Kurulumu

  Birçok yatak koruma bariyeri modeli olmasına rağmen kurulum ve kullanım şekilleri benzerlik göstermektedir. Ambalaj üzerinde yer alan montaj kılavuzundaki adımlar takip edilerek bariyerler kolay ve pratik bir şekilde hızlıca kurulabilmektedir. Yatak koruyucu bariyer yatağa takıldıktan sonra sağlam olup olmadığının test edilmesi gerekmektedir. Bariyerlerin büyük bir bölümü hem içe hem de dışa doğru katlanabilmektedir. Özel bir kilitleme sistemine sahip olan bariyerler sadece anne ve babaların düğmelere basması ile açılıp kapanabilmektedir. Bazı yatak koruyucu bariyer modelleri bebek yatağına ek olarak çekyat, bazalı yatak ve ebeveyn yataklarında da kullanılabilmektedir. 

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  ANINDA TÜKETİCİ KREDİSİ SANALMAGAZA.COM'DA!

  İnternet Alışverişlerinizde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz.

  Alışveriş Kredisi, herkese uygun kredi çözümlerini sunuyor. Cep telefonu, tablet, mobilya, beyaz eşya gibi her türlü ürünü peşin ödeme zorunluluğunuz olmadan, tek seferde ödeme yapmadan 36 aya varan ödeme seçenekleriyle taksitlendirebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile satın alabilirsiniz.


  Alışveriş Kredisi Nedir?

  Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilmenizi sağlayan bireysel kredidir. Banka şubesine gitmenize gerek olmadan tüketici kredisi kullanabilir, alışverişinizi yapabilirsiniz.


  Sanalmağaza Alışveriş Kredisi Avantajları

  Tüm kategorilerden yapacağınız 250 TL - 40.000 TL arası alışverişlerinizde tüketici kredinizi kullanabilirsiniz

  36 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz

  Sigorta Ücretsizdir


  Ürün KategorisiMaksimum Vade
  3500 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri3 ay
  Tablet alışverişleri6 ay
  Bilgisayar ve 3500 TL altı Cep Telefonu alışverişleri12 ay
  Diğer tüm kategorilerden yapılan 250 – 40.000 TL arası alışverişler36 ay


  Tüketici Kredinizi Nasıl Oluşturursunuz?

  Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

  • Alışveriş tutarınız 250 TL - 40.000 TL arasında olmalıdır.
  • Alışveriş Kredisi başvurunuzda kefil gösterme zorunluluğunuz yoktur.
  • Kredi kullanım koşulları, kredi değerlendirmesi ve kredi ile ilgili tüm işlemler bankaya aittir.
  • Sipariş iptal ve iade uygulamalarında krediniz kapanmaz sayılmaz. Krediden cayma durumunuzda bireysel olarak banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizin tarihinden kredinizin kapanma tarihine kadar faizin sorumluluğu krediyi kullanan müşteriye aittir.
  • Banka, faiz oranı, vade sayısı ve diğer kredi koşulları ile ilgili nihai karar verme hakkına sahiptir.

  Fibabanka müşterisiyseniz;

  • Sanalmagaza.com 'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında ‘Fibabanka Kredisi ile Öde’ seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Kredi başvuru formunu doldurmanızdan sonra kredi değerlendirmeniz otomatik olarak yapılır.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
  • Kendinize uygun krediyi seçin ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
  • İşleminiz tamamladıktan sonra kredi tutarınız Sanalmağaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Fibabanka müşterisi değilseniz;

  • Sanalmagaza.com üzerinden Ödeme Seçenekleri ekranında Fibabanka Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten ve Ödeme Yap butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz
  • Kredi başvurusu için gerekli olan alanları doldurduktan sonra kredi değerlendirmesi otomatik gerçekleşir, başvurunuzun onaylanması durumunda Fibabanka ana sayfasına yönlendirilirsiniz. Ana sayfada yer alan Müşteri Olmak İstiyorum formundaki bilgileri doldurduktan sonra talebiniz işleme alınır.
  • Müşterimiz olma sürecinizi tamamlayabilmemiz için gerekli dokümanlar Bankamızın anlaşmalı olduğu kurye firması olan Telekurye ile tarafınıza iletilir.
  • Kuryenin teslimatından sonra telefonunuza onaylamanız için SMS ile kredi sözleşmeleri gönderilir. SMS içindeki linke tıklayarak sözleşmeleri görüntüleyerek onaylayın.
  • Tüm işlemler tamamladıktan kredi tutarınız Sanalmagaza.com hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.


  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize kargolanacaktır.


  1. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Ne yapmam gerekiyor?

  Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.


  1. Sipariş verdim, kurye ne kadar sürede gelir?

  Kredi evrakları, banka tarafından adresinize özel kurye aracılığı ile yönlendirilmektedir. Kuryenin adresinize yönlendirilmesi sipariş tarihinden itibaren ortalama 4 iş günüdür.


  1. Kuryenin geleceği adresi değiştirmek mümkün müdür?

  Bunun için Fibabanka müşteri hizmetlerini (444 88 88) aramanız gerekmektedir.


  1. Kredim onaylandı fakat iptal edebilir miyim?

  Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabanka’ya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.


  1. Sipariş verdim, değiştirebilir miyim?

  Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.

  x