Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Oilwise Limon Otu Yağı 10 ml

  Marka: Oilwise
  Perakende fiyat: 69,00 ₺
  49,90 ₺
  i h

  İçindekiler: Cymbopogon citratus Leaf Oil.

   

  Doğal limon otu yağı, güçlü narenciye kokusuyla bedeni rahatlatırken, dengelenmiş hissetmenizi sağlar. Masaj ve banyoda kullanmak için idealdir. 

   

  5-10 damla limon otu yağını, 50 ml baz yağ içerisine damlattığınızda vücudunuza masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Eşsiz bir banyo deneyimi için küvetinize birkaç damla limon otu yağı damlatabilirsiniz. Evde ve iş yerinde kokusundan faydalanmak için, suya bir kaç damla uçucu yağ ekleyerek buhurdanlık veya difüzör ile kullanabilirsiniz.

   

  OilWise ilhamını bilgelik, doğallık ve sağlıklı yaşam becerilerinden alır. “Oil” yağ, “wise” bilgelik anlamlarına gelir ve tüm ürünlerinde sade ve saf içeriklerin en iyisini sunmanın hevesindedir. Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Hiç bir katkı maddesi içermediği gibi ve vegan kullanım arayanlar için uygundur. %100 saf ve doğal limon otu yağı, sağlığa en uygun koşullarda üretilmiş ve paketlenmiştir. Üretim biçimi su buharı distilasyonudur.

   

  Uyarılar: Kendi ambalajında, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Gözle temas ettirmeyiniz, teması halinde bol su ile yıkayınız.

   

   

  Bu öğeyi alan müşteriler aynı zamanda bunları satın aldı
  Resim Oilwise Okaliptüs Yağı 10 ml
  Resim Oilwise Lavanta Yağı 10 ml

  Oilwise Lavanta Yağı 10 ml

  69,00 ₺ 49,90 ₺
  Resim Oilwise Portakal Kabuğu Yağı 10 ml
  Resim Oilwise Çay Ağacı Yağı 10 ml