Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Nintendo Switch Luigi's Mansion 3 Oyun

  Marka: Nintendo
  Perakende fiyat: 899,00 ₺
  822,90 ₺
  i h

  LUIGI'NİN HAYALLERİNDEKİ TATİL, HAYALETLİ (VE VICIK VICIK) BİR KÂBUSA DÖNÜŞÜYOR!

  Luigi, lüks bir otelden aldığı davet üzerine Mario ve arkadaşlarıyla hayallerindeki tatile çıkıyor. Fakat King Boo, tüm bunların Mario'yu ve arkadaşlarını yakalamak için bir tuzak olduğunu açıkladığında rüyası kâbusa dönüşüyor. Bir kez daha Profesör E. Gadd'den yardım alan zoraki ve korkak kahraman Luigi, uğursuz bir hal alan otelin katları arasında koşturarak dostlarını kurtarmaya çalışıyor. Hayaletlerin savunmasını indirmek için yükseltilmiş Poltergust G-00'ı kuşan veya Luigi'nin tek başına üstesinden gelemeyeceği engeller konusunda yardımcı olacak yemyeşil görsel ikizi Gooigi'yi çağır. Luigi ve Gooigi arasında dönüşümlü oyna veya bir arkadaşını da yanına al, böylece her biriniz ayrı bir karakteri oynayabilirsiniz. Daha da heyecanlı çok oyunculu bir maceraya atılmak istersen, ScareScraper modunda farklı katlardaki çeşitli hedefleri temizlemek için zamana karşı yarış. ScareScraper modu çevrimiçi* veya dört Nintendo Switch sistemi üzerinden en fazla dört yerel oyuncuyla oynanabilir. (İlave oyunlar gerekebilir. Ayrıca satılır.)

   

  Luigi's Mansion 3 İnceleme - MediaTrend

  ÖZELLİKLER:

  • Korkak olabilir ama Luigi'nin elinde artık çok daha fazla araç ve yetenek var! Luigi'nin yeni ve güçlü hamleleri Slam, Suction Shot ve Burst'te ustalaş.
  • Profesör E. Gadd'in son icadı olan; dar alanlardan geçme, diken üzerinde yürüme ve Luigi'nin tek başına aşamayacağı diğer engelleri aşma konusunda ona yardımcı olabilecek yemyeşil görsel ikizi Gooigi'yle birlikte çalış.
   • Luigi ve Gooigi arasında dönüşümlü oyna veya bir arkadaşını da yanına al, böylece her biriniz ayrı bir karakteri oynayabilirsiniz.
   • Last Resort'un, tuhaf tertibatlar ve peşini bırakmayan düşmanlarla dolu farklı temalı katlarını tek tek çıkarak keşfet.
   • ScareScraper modunda farklı katlardaki hedefleri temizlemek için en fazla 8 oyuncuyla zamana karşı yarış.