Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Jbl T220TWS, Kablosuz Kulak içi Kulaklık, IE, Siyah

  Marka: Jbl
  Perakende fiyat: 599,00 ₺
  566,90 ₺
  i h

  JBL Tune T220 TWS Bluetooth Kulaklık - Siyah

  JBL Pure Bass

  JBL TUNE 220TWS Kulakiçi Bluetooth Kulaklıklar ortalama bir ses değil, çarpıcı bir ses kalitesi sunuyor. JBL Pure Bass Sound özelliğine sahip 12.5mm'lik sürücüler ile sesi bozmadan kulaklarınıza yansıtır.

  19 saate kadar birlikte çalma: ses hiç durmuyor

  JBL TUNE 220TWS Kulakiçi Bluetooth Kulaklıklar, size 3 saate kadar kesintisiz ses sunmaktadır. İlave olarak küçücük şarj çantası ile 16 saate kadar ek kullanım süresi sunmaktadır.

  Bağlı kalın, ama kablolu değil

  Sinir bozucu kablolardan kurtulun. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde müziğiniz kulağınızda. iPhone ve Android cihazlarla uyumlu olarak hem müzik dinleyip hem de telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


  Gün boyu kullanım için tasarlanmıştır Onları kulaklarınızda kesintisiz tutmak isteyeceksiniz. JBL TUNE 220TW, konforlu ergonomik tasarımı, tüm gün kullanımınız dikkate alınarak tasarlanmıştır.

  Hareket halindeyken kolay kontroller JBL TUNE 220TWS, dinlediğiniz parçayı değiştirmek, çalmak, duraklatmak, sesli komut vermek ve çağrı almak için sağ ve sol kulaklıktaki kullanışlı kontroller ile herşeyi kontrol altında tutmanızı sağlar.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Close
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel