Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Dede Sepetli Market Arabası

  Marka: Dede
  Perakende fiyat: 69,90 ₺
  55,90 ₺
  i h

  24 Parça İçinde Meyva Sebze ve Konserve Kutusu Vb.Bulunmaktadır Anneleri ile birlikte alışveriş yapan çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için muhteşem bir oyuncak
  Kız Oyuncak Market Arabası Sepetli Candy  ile alışveriş esnasında çocuklar hem merakını giderecek hem de eşyalarını taşıyacak.
  Kız Oyuncak Sepetli Market Arabası boyutları yerden yüksekliği, 51 eni 34, genişliği 30 cm'dir.
  Kız Oyuncak Market Arabası Sepetli Candy Model ile evcilik oyunları çocuklar tarafından çok seviliyor. Sen de alışverişini yap market arabasında taşı.
  Çocukların çok sevdiği Kız Oyuncak Market Arabası Sepetli Candy miniklerin evde ve dışarıda en iyi oyun arkadaşı olacak
  Oyuncak Market Arabası Çocuklar oyuncak market arabasını her yere yanlarında götürmek isteyecekler. Annelerine özenen küçük hanımlar alışveriş yapacak aldıklarını market arabasında taşıyacaklar.
  Rol oyunları çocukların yetişkinleri taklit ederek oyunlar oynamasını ve böylece hayatı oyunlarla öğrenmelerini sağlayan çocuk oyunlarıdır.
  3 yaşından itibaren çocuklara tavsiye edilen oyuncak market arabaları evcilik oyunlarının vazgeçilmez aksesuarları olarak öne çıkıyor.
  Kız Oyuncak Sepetli Market Arabası 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur, çocuk market arabası her ortamda sürülebilir tekerleklere sahiptir

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Close
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel