Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Brics Bellagio Trolley 38 x 55 x 20 Olive Valiz

  Marka: Brics
  3.149,00 ₺
  i h

  Bric’s Bellagio serisinden 21 inç (53,34 cm) el valizi. Tuscan derisi ek parçaların zerafeti, Makrolon® polikarbonat malzemeden üretilmiş ileri teknoloji kabuk ile birleşmiştir. Bu yenilikçi malzeme, şok ve çiziklere karşı maksimum dayanıklılığı garantiler ve ultra hafiftir. Sofistike ve fonksiyonel bu el valizi, her yolculukta en mükemmel eşlikçiniz olacaktır.

   

  DIŞI: Makrolon® polikarbonat malzemeden üretilmiş, hafif, esnek ve ultra dayanıklı. 
   

  SAP: çıtçıt düğme ile seçilebilen üç durma noktası bulunan, konforlu ve fonksiyonel çekme sapı. Şimdi çok daha ergonomik ve kullanımı kolay.

   

  İÇİ: iki bölmeye ayrılmış astarlı iç. Biri fermuar ile kapanır ve file cebi bulunmaktadır, diğeri üç askı taşıyabilen kıyafet çantası bulunan fermuarlı büyük bir bölmedir.

   

  KİLİT: ABD seyahatlerinde zorunlu tutulan entegre TSA kilit; Amerikan havaalanı güvenliğinin valizinize zarar vermeden kontrolleri yerine getirmesini sağlar.

   
  TEKERLEKLER: Japon kalite standartlarına göre üretilmiş dört adet çift yöne dönebilen tekerlek, yeni tasarımlı ve daha geniş yarıçaplı. Tüm yönlere 360° rotasyon sağlar, lastik kaplaması sayesinde son derece sessizdir. Tekerlekler, basit bir tornavida yardımıyla değiştirilebilir şekilde tasarlanmıştır.

   

  DETAYLAR: kontrast dikişli ve altın çivili vaketa Tuscan derisi; deri adres etiketi; fermuarların tamamen su geçirmez olmasını sağlayan plastik finisyon.

   

  Materyal: Polikarbonat

  Ölçüler: 38x55x20 cm

  Ağırlık: 2,83 kg

  Tekerlekler: 4

  Kıyafet askısı: HAYIR

  Kabin: EVET