Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Bose SoundWear Companion Siyah

  Marka: Bose
  Perakende fiyat: 4.633,00 ₺
  4.344,90 ₺
  i h

  Giyilebilir teknoloji - tanıdık ses

  İşlev ve moda tek alanda buluşuyor. Bu hoparlörün her parçası, daha iyi ses için titizlikle tasarlanmıştır. Çığır açan yeni teknolojiye sahip bu giyilebilir hoparlörde kanıtlanmış dalga kılavuz teknolojisi kullanılmıştır. Diğer giyilebilir hoparlörlerden farklı olarak derin ve zengin ses 11 inçlik iki adet dalga kılavuzu kullanılarak sağlanmıştır.

  Giyilebilir teknoloji - tanıdık ses

  Fark yaratan çevrelenmiş ses

  Fark yaratan çevrelenmiş ses

  Onları giy. Etrafta yürü. Bir çağrı yap ya da Siri’ye bir soru sor. Bu hoparlör, cihazlarınızdan size özgürlük verir ve aynı zamanda sizi çevreye daha yakın tutar.

  Gelişimin uzun tarihi devam ediyor

  Geriye dönüp bakıldığı zaman çok ilginç geliyor. Hoparlörün arka tarafından, ön taraftan daha fazla ses üreten stereo hoparlörler. Ekipman yığınlarını değiştiren kompakt, tek hoparlörlü stereo sistemler. Gürültü önleyici kulaklıklar… Hemen hemen her şey değişti. Bunlar, uzun gelişim tarihimizde sunduğumuz atılımlardan sadece birkaçı. Bunlardan birini denemeden önce, ne kadar bir farkın olacağını bilemezsiniz. İşte bu yüzden, hayal gücünüzü hayal edemeyeceğiniz şekillerde hayatınızı daha iyi hale getirmeyi amaçlayarak yeni ürünler üretiyoruz. SoundWear Companion hoparlör ise buna en yeni örnektir. Deneyin – ve sonra onsuz bir gün hayal etmeye çalışın.

  Gelişimin uzun tarihi devam ediyor

   Test edilmiş kıvrımlar. Ergonomik tasarım.

  Test edilmiş kıvrımlar. Ergonomik tasarım.

  Bükülmüş boyun bandından mükemmel bas ses sunan bir teknoloji tasarladık. Ve omuzlarınızda rahatlık ve konforla kullanılabilmesi için yeterli miktarda düşük-yay torsiyonuna sahip, medikal dereceli silikonla kaplı, bükülmelere dayanıklı sağlam çelik tel benzeri özel malzemeler kullanıldı. Gün boyu çok rahat olduğunu göreceksiniz, bunu giydiğinizi unutabilirsiniz.

  Değiştirilebilir. Esnetilebilir. Dayanıklı.

  Konuşmalar, takıntılı olduğumuz tek şey değil. Özel tasarlanmış kapaklarımız akustik olarak şeffaftır, bu nedenle sesin yolunda hiçbir şey olmaz. Statik olmadığından saçlarınız ve giysiniz buna yapışmaz. Dört yönlü esnekliğe sahip hoparlör omzunuza tam oturur. Hoparlör siyah renkli bir kapak içerir. Diğer isteğe bağlı renkler; Gri, Gece Mavisi Mavi ve Koyu Erik’dir.

   Değiştirilebilir. Esnetilebilir. Dayanıklı.

   BLUETOOTH BAĞLANTI

  Kolay kablosuz bluetooth bağlantısı için sesli komutlar

   PİL ÖMRÜ

  12 saat kullanım süresi. 15 dakikalık hızlı şarj ile 3 saat ekstra kullanım süresi

   SPEAKERS

  Gelen çağrıları size iletmek için titreşim uyarısı

   SUYA DAYANIKLI

  Biraz yağmurdan ya da güneşten korkmayın. Hoparlörünüz bunlara dayanıklı