Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Bose SoundSport Wireless Pulse Kulaklık Kırmızı

  Marka: Bose
  3.077,90 ₺
  i h

  Antrenmanlarınızı geliştirmek için tasarlandı.

  Antrenman yaparken sadece vücudunuzu değil kalbinizi de fiziki, manevi ortaya koyarsınız. Kullandığınız teknolojilerin de bu göreve layık olması gerekir. PerformTek’ten entegre bir kalp atış hızı sensörü yüksek hassasiyetle direkt olarak kulağınızdan performansınızı takip eder, böylece bu kulaklıklardan antrenmanlarınıza enerji katmasından çok daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Böylece müziğinizin tek bir vuruşunu kaçırmadan performansınızı optimize edebilir ve asıl amacınız olan sınırlarınızı zorlamaya odaklanabilirsiniz.

  Antrenmanlarınızı geliştirmek için tasarlandı.

  Kablo karmaşasına son

  Kablo karmaşasına son

  Hızlı, kablosuz bağlantı daha çabuk harekete geçmenizi sağlar. Sesli yönlendirmelerle Bluetooth cihazınıza bağlanmak kolaydır. Eğer NFC özellikli bir cihazınız varsa sadece telefonunuzu entegre kumandaya dokundurmanız da bağlantı için yeterlidir. Şarj edilebilir lityum-iyon pil ile beş saate kadar kablosuz kullanım özgürlüğü elde edersiniz.

  Kabloya entegre mikrofon

  Antrenmanınıza ara vermeye ihtiyacınız yoktur. Müziğin sesini arttırmak ya da telefonla birini mi aramak istiyorsunuz? Kabloya entegre mikrofon/kumanda, telefonunuza ulaşmak zorunda kalmadan, çağrı cevaplama/sonlandırma, şarkı çalma/durdurma ve ses kontrolü sağlar.

  Kabloya entegre mikrofon

  Uygulama sizi ileri taşır.

  Uygulama sizi ileri taşır.

  Bose Connect uygulama ekranında SoundSport Pulse kablosuz kulaklığınızdan gerçek zamanlı olarak kalp ritminizi okuyabilirsiniz, böylece performansınızı kolayca takip edebilirsiniz. Ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Cihazınızı eşleştirme, müzik, çağrılar arasında geçiş ve kontrol şimdiye kadar görülmemiş bir kolaylıktadır. Sade, kullanımı kolay bir uygulamanın ne kadar fark yaratabileceğini görün. Pulse teknolojisi aynı zamanda MapMyRun, Runkeeper, Endomondo, Runtastic gibi popüler fitness uygulamalarıyla beraber çalışır.

  Konfor ve sağlam yerleşimin eşsiz kombinasyonu

  Hareket ettiğiniz zaman kulaklıkların yerlerinden çıkmaması antrenman sırasında belki de en önemli şeydir. StayHear+ Pulse kulaklık silikonlarımız en zorlu antrenmanlarınızda bile yerlerinde sabit dururlar. Yeniden tasarlanmış şekilleri saatlerce rahatlığını korur ve kulağınızda ses performansını arttıran hafif bir yalıtım yaratır. Uzatılmış kanadı baskıyı kulağınıza eşit dağıtır ve yerlerinden çıkmamalarını sağlar.

  Konfor ve sağlam yerleşimin eşsiz kombinasyonu

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Ek Detaylar :○ 9 m (30 ft) kablosuz menzili
  Kablosuz Boyutlar / Ağırlık :○ Kulaklıklar: 2.8 cm Y x 2.3 cm G x 3.0 cm D (63.8 g)
  ○ Çanta: 8.9 cm Y x 8.9 cm G x 3.6 cm D
  ○ Giysi klipsi: 2.5 cm Y x 0.8 cm G x 3.6 cm D
  ○ USB kablosu: 30.5 cm
  ○ Kablo: 53.3 cm
  Kutuda neler var? :○ SoundSport Pulse kablosuz kulaklıklar
  ○ Giysi klipsi
  ○ USB şarj kablosu
  ○ Taşıma çantası
  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Close
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel