Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Bissell 1897N PowerFresh Lift Off 2 in 1 Buharı Ayarlanabilir Buharlı Temizlik Makinesi

  Marka: Bissell
  2.699,00 ₺
  i h

  BISSELL PowerFresh Lift-Off Çok İşlevli 2'si 1 arada Buharlı Temizlik Makinesi, buharlı paspası sayesinde sert yüzeylerde güçlü bir temizlik sağlar. Aynı zamanda Lift-Off teknolojisiyle taşınabilir el tipi buharlı temizlik makinesine dönüşerek kuvvetli bir buharlı temizlik sağlar.
  Mutfaklar, banyolar ve evinizdeki tüm sert yüzeyler için mükemmel buharlı temizlik sağlar. Yüksek ısıdaki buharı sayesinde kiri, mikropları, maytları ve bakterileri parçalayarak temizler ve ışıl ışıl bir temizlik yapmakla kalmaz aynı zamanda kullanılan yüzeyleri dezenfekte eder. BISSELL PowerFresh Lift-Off mikrop ve bakterileri % 99,9 oranında öldürür. Evin her yerinde, zemin dışı temizlik yapmanız için tasarlanmış hortumlu, çıkarılabilir buhar bölmesine sahiptir. Mutfak aletleri, mutfak tezgahları, banyolar, pencereler ve bunun gibi bir çok temizlik ihtiyacınızda çok daha etkili sonuçlar için birden fazla temizlik aparatı içerir.
  Tüketici Faydaları
  BISSELL PowerFresh Lift-Off Çok İşlevli 2'si 1 arada Buharlı Temizlik Makinesi, zeminler ve tüm yüzey dışı (pencereler, mutfak tezgahı, ocak, fırın, davlumbaz, küvet, duşakabin, lavabo, masa, komodin vb.)  temizlik ihtiyaçlarınız için; yüksek ısıdaki buharı sayesinde hem kusursuz temizlik sağlayan hem de bakteri, mikrop ve maytları öldürerek dezenfekte eden çok amaçlı bir makinedir.   
  Lift-Off teknolojisi sayesinde makineniz aynı zamanda kolayca ayrılıp, zemin dışı yüzeyleri için kullanacağınız el tipi bir buharlı temizlik makinesi olur.
  Farklı yüzeyler ve farklı temizlik ihtiyaçlarınız için kusursuz temizlik sağlamanız adına makine üzerinde buhar ayarı mevcuttur.
  Mükemmel manevra kabiliyeti ve köşe temizliği için çok yönlü döner üçgen ayağı sayesinde ulaşılması zor alanlarda da çok daha rahat temizlik yapmanızı sağlar.
  Zemin dışı temizlik için ekstra uzun buhar hortumu, derz başlığı, detay başlığı, pediyle birlikte zemin temizleme mop başlığı da kutu dahilindedir.

  Ürün Kodu:1897N
  Isıtıcı Tipi:Hızlı Isıtma Teknolojisi
  Watt/Güç:1600 W
  Güç Kablosu Uzunluğu:7.5 m
  Buharlı Kullanıma Hazırlık Süresi:30 saniye
  Sökülebilir Su Haznesi:Yok
  Su Tankı Kapasitesi:0.4 L
  Su Filtresi:Yok
  Buhar Kullanım Süresi:21 dakikaya kadar
  Buhar Sıcaklığı:90° - 95°
  Buhar Ayarı:Var
  Buhar Basıncı:Hızlı Isıtma Teknolojisi
  Kolay Dönebilen Ayak:Var
  Ayak Tipi:Üçgen
  Parmak Ucu Kontrol:Var - Lift Off Sapının Üzerinde
  Buhar Tetiği:Var
  Söklebilir Mop Pedleri:Var
  Mop Pedleri:2 x Mop Pedi (1 x Yumuşak / 1 x Sert)
  Mop Pedi İçeriği
  Sert: Polyester 65%, Polipropilen 14%,
  Poliamid 21%
  Yumuşak: Polyester 86%, Polipropilen 14%
  Kokulu Diskler:Yok
  Aksesuarlar
  Uzatma Hortumu
  Derz Fırçası
  Kumaş Temizleyicisi
  Düz Yüzey Aparatı
  Mikrofiber Ped
  Kutu İçeriği
  Buharlı Temizleyici, pedler, kullanıcı kılavuzu
  Ürün Ağırlığı:4.17 kg
  Ürün Ölçüleri (ExBxY):28 x 34 x 113.5 cm
  Kutu Ölçüleri (ExBxY):27.3 x 22.9 x 67.1 cm