Arama
Kategoriler
  Menu Close

  BiggDesign Cats Kırmızı Yastık

  Marka: BiggDesign
  Perakende fiyat: 89,90 ₺
  70,90 ₺
  i h

  Zeynep Pak tarafından özel olarak tasarlanan eserin uygulandığı BiggDesign Kırmızı dekoratif Yastık, evinizin dekorasyonunu tamamlarken mobilyalarınıza da şıklık katıyor. İçerisindeki silikon elyaflar keyfinize konforu da ekliyor. Evimizde yaptığımız küçük dokunuşların dekorasyonu nasıl etkilediği ve salonun havasını değiştirdiğini hepimiz biliriz. BiggDesign Cats kırmızı dekoratif yastık, renkli ve sevimli tasarımıyla özellikle düz renk mobilyalarınıza çok yakışacak.

  Yaz aylarında bahçe mobilyalarınızla da mükemmel bir uyum yakalayabileceğiniz BiggDesign yastıklar ruhunuza bahar coşkusu katıyor. Çıkarılabilir fermuarlı kılıfı 30° sıcaklıkla yıkanabilir ve kolayca temizlenebilir. Süet efektli mikro kumaş yastık kılıfının zarar görmemesi için kuru temizleme yapılmamalıdır. Kılıfı yıkarken ağartıcı kullanmayınız ve düşük ısıda ütülemeye dikkat ediniz.

  Sanatçı Zeynep Pak tarafından tasarlanan, lisansları alınmış eserlerden yola çıkarak hazırladığımız bu özel ve sevimli yastığı kedi sever dostlarınızla ev hediyesi olarak da paylaşabilirsiniz.

          ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 45 x 45 cm ölçülerindeki kare yastık oldukça hafiftir. İdeal ölçülerdeki BiggDesign Cats yastık özellikle tek renk               mobilyalara tam uyum sağlar.

          TEMİZLİK TALİMATLARI: Çıkarılabilir yastık kılıfı 30° sıcaklıkla yıkanabilir ve kolayca temizlenebilir. Kuru temizleme yapılmamalı ve          ağartıcı kullanılmamalıdır.