Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Biggcoffee Cam Şişe

  Marka: BiggCoffee
  Perakende fiyat: 54,90 ₺
  38,90 ₺
  i h

  Her gün kendinize bugün daha fazla su içeceğim diye söz verip unutuyorsanız cam su şişesi sizin motivasyon kaynağınız olacak. Evde, ders çalışırken, ofisteki masanızda ya da gece başucunuzda kullanabileceğiniz su şişesi, cam yapısıyla suyunuzu sağlıkla koruyacak.

  Yaşamımız boyunca en çok tükettiğimiz suyu sağlıklı ve temiz bir şişe ile tüketmek tek kullanımlık plastik şişelerin kullanımının ve çevre kirliliğinin azalmasına katkıda bulunur. %100 cam, çevre dostu, kokusuz ve suya tat vermeyen, kolay temizlenebilen yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir.

  600 ml kapasitesi ile evde, ders çalışırken, ofisteki masanızda ihtiyaç duyduğunuz suyu daima elinizin altında bulundurabilirsiniz. Silikonlu cam kapağı ile suyunuzdan bir yudum almak çok kolay. Dar ağzı şişenin içerisine toz ya da başka maddelerin girmesini engeller. Piknikte, yolda, kampta ya da parkta güvenle kullanılabilir. Özel kutusu ile birlikte gönderilen cam su şişesi ölçüleri; yükseklik: 21,50 cm.

  • MOTİVASYON: Her gün kendinize bugün daha fazla su içeceğim diye söz verip unutuyorsanız BiggDesign cam su şişesi sizin motivasyon kaynağınız olacak.
  • %100 SAĞLIKLI: %100 cam, çevre dostu, kokusuz ve suya tat vermeyen, kolay temizlenebilen yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir.
  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Close
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel