Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Art Craft Sırt Çantalı Hamur Set

  Marka: Dede
  42,90 ₺
  i h

  Çocukların yaratıcılıklarının, el yeteneklerinin gelişmesine; eşleştirme, sıralama, karşılaştırma vb. temel becerilerin öğrenilmesine yardımcı olan Art Craft sırt çantalı oyun hamuru seti, aynı zamanda çocukların hayal gücünü kullanmaları için harika bir alan yaratıyor. Çocukların kendi tasarımlarını yapmalarına ilham olan hamur seti, 36 ay ve üzerindeki kız ve erkek çocukların kullanımına uygun. 
  Kırmızı, yeşil, mavi, sarı renkli hamurları ve üçgen, kare, daire gibi geometrik şekillerden oluşan kalıpları kullanarak, çocuklar kendi eğlenceli dünyalarını oluşturabilir; silindir ve kesici aletlerden yardım alarak kendi özgün şekillerini ve oyuncaklarını ortaya çıkarabilirler. Hem arkadaşlarıyla hem tek başlarına keyifli vakit geçirebilecekleri hamur oyun setinin içerisinde aynı zamanda 2 adet kız ve erkek figürü bulunuyor.  Yaratıcı oyuncakları seven çocuklara almak için harika bir alternatif olan çantalı oyun hamuru seti ile oyun saatleri artık çok daha eğlenceli!
  Küçük parmaklar tarafından kolayca kavranmak için uygun olan hamurlar ve yardımcı parçalar, farklı tasarımlar ortaya çıkarmak için de ideal. 

  Bu öğeyi alan müşteriler aynı zamanda bunları satın aldı
  Resim Nektar Mıknatıslı Telefon Tutucu
  Resim Star Yakma Tavla Büyük Boy

  Star Yakma Tavla Büyük Boy

  59,90 ₺ 50,90 ₺