Arama
Kategoriler
  Menu Close

  Anker SoundCore Liberty 2 Pro TWS BT Kulaklık Siyah

  Marka: Anker
  Perakende fiyat: 1.299,00 ₺
  1.186,90 ₺
  i h

  Anker SoundCore Liberty 2 Pro TWS Bluetooth Kablosuz Kulaklık ve Kablosuz Şarj Kutusu- A3909 - Siyah

   k

  HearID Özel Ses

  Kulaklarınız ve işitmeniz parmak izleriniz kadar eşsizdir. Size inanılmaz gelen kulaklıklar bir başkasına vasat gelebilir. Herkesin Liberty 2 Pro ile kusursuz bir dinleme deneyimi yaşamasını sağlamak için HearID işitme duyunuzu akıllıca test eder ve sadece kulaklarınız için kişiye özel bir ses profili oluşturur.

  Soundcore uygulaması ayrıca ekolayzer üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Önceden ayarlanmış 22 Ekolayzer ayarı bulunmaktadır. Böylece mükemmelliği yeniden düzenleyebilir, optimize edebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

  1

  1

  1

  Daha Derin Bas

  Büyük boyutlu 11 mm'lik bir sürücü, sesinizi karşı konulmaz bir yoğunlukta kaynaştırmak için gerçek etkili bas yumruk eklerken düşük uca çarpıcı bir güç sağlar.

  Parlayan Tizler

  Özelleştirilmiş Knowles dengeli armatür sürücüsü, dengeli ve derinlemesine nüanslı dinleme için karmaşık ayrıntılar ve üst seviye üretir.

  Ahenkli Ses

  Dinamik sürücü ve koaksiyel olarak hizalanmış dengeli bir armatür sürücüsü; bas içinde tiz, doğrudan kulağa. Sonuç, minimum parazit veya bozulma ile tamamen doğal bir sestir.

   

  1

  2

  3

  Geniş Ses Seviyesi

  Her enstrüman, ses mühendisinin ve sanatçının duyacağınız rüyaların çarpıcı bir temsili için geniş bir ses sahnesinde mükemmel bir şekilde sunulmaktadır.

  Soundcore Uygulaması

  Dinleme deneyiminizi geliştirmek için uygulamayı kullanın; 22 Ekolayzer ayarından birini seçin, kendi kişiselleştirilmiş ses profilinizi oluşturmak için HearID'i kullanın veya Ekolayzeri tamamen özelleştirin. Diğer işlevler kulak üstü kontrollerin ayarlanmasını ve kolay yazılım güncellemelerini içerir.

  Tek Kulakla Dinleme

  Liberty 2 Pro’nun bağımsız bağlanabilirliği sayesinde, sol veya sağ kanal üzerinden ayrı ayrı dinlemek mümkündür.

   

  1

  4

  1

  Tüm Gün Kullanım

  Tek bir şarjla 8 saat kullanabilir ve Şarj kutusu ile 4 kez tam şarj edin. USB-C hızlı şarj ile 10 dakikalık hızlı şarjla 2 saatlik dinleme elde edebilirsiniz.

  Kusursuz Aramalar

  4 mikrofon, herhangi bir yerden kristal netliğinde bir çağrı deneyimi sunmak için ortam gürültüsü önleyici cVc teknolojisi ile birleşir. % 60 daha az gürültü ve % 95 ses yalıtımı ile çağrı alın.

  ASTRIA koaksiyel Akustik Mimarisi

  Özelleştirilmiş Knowles dengeli armatürü ve 11 mm dinamik sürücüyü tek bir gövdeye entegre eden son teknoloji ürünü bir tasarım. Doğrudan kulağa hizalanmış Astria, gerçekten kablosuz kulaklıklardan duyulan en doğal ve geniş ses için uyumlu tiz ve bas oluştururken paraziti ortadan kaldırır. Müzik, nefes kesen netlik ve sadakatle stadyum ölçeğinde çalınır.

   

  1

  2

  2

  Çok Yönlü Şarj

  Şarj kutusunu hızlı şarj USB-C veya Qi sertifikalı kablosuz şarj cihazı ile şarj edin. Şarj kutusundaki 10 dakika, 2 saate kadar dinleme sağlar.

  Yüksek Konforlu

  Silikon kulaklık başlıkları ve kulak kanatları, her kulak için üstün konfor sağlar.

  Basit Güvenli Uyum

  Sadece 3 adımda kendinden emin ve tatmin edici bir uyum elde edin.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazın Close
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel