24 Saatte Kargo *       Peşin Fiyatına 3 Taksit **           
Kapanış
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sanal Mağaza’ya ücresiz olarak üye olabilir miyim? Üye girişini nasıl yaparım?
  Sanalmagaza.com’ a üye olmanız ücretsizdir .Bunun için Sanal Mağaza’da sağ kolonda üyelik girişi kısmında bulunan ‘’Yeni Üye Kaydı’’ butonunu tıklayarak, üye formunu eksiksiz doldurup,kaydet tuşuna basarak, üyeliğinizi  anında  aktif hale getirebilirsiniz. Satın alacağınız ürünlerin size hatasız ulaştırılabilmesi için,yeni üye kaydındaki  alanları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Eğer daha önce üye olmuşsanız,’’ Üye Girişi’ nden e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek, sistemimizin sizi tanımasını sağlayabilirsiniz.Üyelik bilgileriniz kesinlikle gizli kalacak, başka herhangi kişi veya kuruma verilmeyecektir. 

  Neden üye olmalıyım? Üyelik Avantajları nelerdir?
  Sanalmagaza.com’a üye olarak sadece üyelerimize sunduğumuz avantajlardan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ürün ve fiyat kampanyalarından, promosyonlardan ilk haberdar olan sanalmagaza.com üyeleri tüm bu özel avantajlardan yararlanabilmektedir.

  Üye olursam sizden sık sık e-posta alır mıyım? Üyelikten nasıl çıkabilirim?
  Sanal Mağaza Üye giriş sayfasından formdaki bilgilerinizi doldururken,en altta yer alan mail almak istiyorum kutucuğunu işaretlemeniz halinde, tüm ürün ve kampanya mailinglerinden haberdar olabileceksiniz. Haftalık gönderilen mailing listemizden çıkmak için size iletilen mailin içerisinde yer alan, mail almak istemiyorum kutucuğunu işaretlemeniz halinde, üye girişine yönlendirilip, mail listemizden çıkış yapabileceksiniz. 

  Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?
  Üye olarak sisteme giriş yaptıktan sonra alt kolonda bulunan üyelik bilgileri kısmına tıklayıp, değiştirmek istediğiniz kayıtlı bilgilerinizi yeniden güncelleyebilir, kullanıcı bilgilerimi değiştir bölümüne tıklayarak istediğiniz tüm değişiklikleri yapabilirsiniz.

  Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
  Sanalmagaza.com ‘a  üye olmadan alışveriş yapmanız mümkün değildir. Ücretsiz üyeliğiniz sayesinde sanalmagaza.com ‘da yer alan tüm kampanya ve promosyanlardan haberdar olabileceksiniz. Beğendiğiniz, önermek istediğiniz tüm ürünleri Arkadaşına Gönderbutonuna tıklayarak, yakın çevrenizin, arkadaşlarınızın e-mail adreslerine, yorumlarınızla beraber gönderebilmektesiniz.

  Şifremi unutursam ne yapmam lazım?
  Şifrenizi unuttuğunuz taktirde, Üyelik Girişi sayfasındaki Şifremi Unuttum butonuna tıklayınız. Şifreniz e-posta adresinize anında yollanacaktır.

  Şifremi nasıl değiştiririm? 
  Üyelik bilgileriniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra alt kolonda bulunan üyelik bilgilerine tıklayarak kullanıcı şifrenizi değiştirebilirsiniz.