24 Saatte Kargo *       Peşin Fiyatına 3 Taksit **           
Kapanış
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Koşullar & Uygulamalar

  KOSULLAR & UYGULAMA


  Sanalmagaza.com ücretli olarak alisveris yapmak isteyen üyeler için baslica kosul ve sartlar asagidadir.

  Bu paragrafin alt bölümündeki ve internet sitemiz olan : www.sanalmagaza.com.tr ‘de bulunan sartlar ve kurallari okumak, anlamak ve uymak üyelerin kendi sorumlulugundadir.

  Sipariş verirken ürünler ile ilgili olarak lütfen asağıdaki konulara dikkat ediniz :

  Bütün ürünler fabrikasyon hatalarina karsi imalatçi ve ithalatçi firmalarin garantileri altindadir.

  Ürünler stoklarla sinirlidir.
   
  KDV, ÖTV oranlarinda meydana gelebilecek degisiklikler, ayrica Vergi ve Gümrük Mevzuati’ndaki tüm degisiklikler  para bedellerinde degisiklik olmasina sebep olabilir.


  Web sitemizde ürün para degerleri günlük olarak degismektedir.

  Sitede yer alan ürünlerde model, renk ve desen degisikligi olabilir ve / veya seçtiginiz hediyenin temin edilememesi durumunda tarafiniza var ise muadil ürün önerilir ya da bilgisi verilerek iptal edilir.

  Seçilen ürünlerin teslimat adresleri Türkiye Cumhuriyeti sinirlari içerisinde olmalidir.

  Kurulum gerektiren beyaz esya ( Vestel, Bosch, vs. gibi ürünler ) ve büyük ebattaki elektronik ürünlerin ( Philips, SONY, SAMSUNG, TV, LCD, Plazma, vb. gibi ) tüm kurulumlari teknik servis hizmetine dahildir ve yetkili teknik servisler tarafindan yapilmalidir. Bu baglamda bu tür tüm ürünlerin ambalajlari teknik servis disinda biri tarafindan açilmamalidir. Açilacak olursa ürünler garanti kapsami disinda kalirlar ve Sanal Magaza ya da ithalatçi firma tarafindan iade alinmaz / degistirilmezler.32” (diyagonal ölçüm ile 82 cm) ve altı boyuttaki televizyonlarda, üretici firma yetkili servis üzerinden kurulum ücreti almaktadır.

  Sanal Magaza gerekli gördügü takdirde sitede yer alan ürünlerin bir kısmını çikarabilir, mevcut ürünleri bir baskasi ile degiştirebilir veya mevcut ürünün fiyatını güncelleyebilir.

  Ürünler hiçbir sekilde nakde çevrilemez.

  Siparişinizi , kargo firmasından  imza karşılığı teslim aldıktan sonra açarak kontrol edebilirsiniz. Kargo ambalajında gözle görülür bir problem olmadığı sürece teslim alma işlemi yapılmadan kargolar açılamaz. Kargonuzu imza karşılığı teslim aldıktan sonra kurye eşliğinde içeriğini kontrol edebilir, herhangi bir hasar durumunda “kargo durum tespit tutanağı” tutularak gerekli yasal işlemlerin başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Tutanak işleminin teslimat anında yapılması gerekmektedir.

  Eğer üründe bir tahribat mevcut ise ya da ürün hasarli, eksik ya da talep ettiginizin disinda çikarsa ürünü almayip kargo görevlisine iade ediniz. Ürünler teslim alindiktan sonra eksik ya da hasarli sikâyetleri kabul edilmeyecektir.

  Tüm ürünler, üretici ve satici firmalarin garantisi altindadir. Ürün teslim alindiktan sonra eger bir ariza ortaya çikarsa müsterilerimizin ürünle ilgili üretici veya satici firmalara ve/veya yetkili servislere basvurmasi gerekir.

  Almis oldugunuz ürünü kullanmadan, orjinal kutusunu tahrip etmeden teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içerisinde teslim aldiginiz sekli ile iade edebilirsiniz.
   
   24 Saatte Kargo * Stokta olan ürünler için geçerlidir. Lütfen ürün stok bilgisi için Çağrı Merkezimizi arayınız.
   
  Peşin Fiyatına 3 Taksit **  Sitede anlaşmalı olan banka kartlarına yapılabilmekte ve sadece yasaların belirlemiş olduğu kategorilerde geçerlidir.
   

  Dijital Abonelikler

  Dijital Abonelikler için ( Spor, Film, vb. programların izlenmesi ) lütfen sanalmagaza.com.tr web sitemizde ilgili ürün sayfasında yer alan detayları ve koşulları dikkatlice okuyunuz !..
   

  GARANTI & IADE & IPTAL

  - Bütün ürünler fabrikasyon hatalarina karsi imalatçi ve ithalatçi firmalarin garantileri altindadir.

  - Ürün müsteriye saglam olarak ulastiktan sonra ortaya çikabilecek arizalar için, müsterilerimizin ürünle ilgili üretici veya satici firmalara basvurmasi gerekmektedir.

  - www.sanalmagaza.com ‘ dan alisveris yapan tüm müsteriler asagida yazili Garanti ve Iade sartlarini kabul etmis sayilir

  - Öte yandan satin aldiginiz ürünü kargodan teslim aldiginiz günden itibaren 14 gün içinde www.sanalmagaza.com ‘a basvuruda bulunarak asagidaki kosullar dahilinde iade edebilirsiniz.

  - Iadeler mutlak surette kullanilmamis ve orijinal kutu/ambalajinda, bandrollü-koruma bandı hiç açılmamış olmalidir. Bütün standart aksesuarlar ürün ile birlikte hasarsiz ve tam olarak gönderilmelidir.

  - Ayni sekilde Fatura da iade ürün ile birlikte gönderilmelidir.

  -Iade ürünler MNG KARGO araciligi ile gönderilmelidir.

  Ürünler siz degerli müsterilerimize saglam olarak ulastiktan sonra ortaya çikabilecek arizalar için öncelikle ilgili üretici veya ithalatçi firmanin Yetkili Teknik servislerine basvurmanizi salik veririz. Firmamiza yapacaginiz basvurular Yetkili Teknik servislerin tutmus olduklari raporlar isiginda degerlendirilecektir.

  Sanal Magaza tarafindan kabul edilen iadeler için müsterilere yeni ürün sevk edilir.

  Siparisin tamamen iptal edildigi hallerde iptal isleminin kesinlesmesinden en geç 7 iş günü içerisinde Para bedeli hesabiniza yatar.

  - Telefon, fotograf makinesi, tasinabilir ve görüntülü elektronik cihazlar vb. için; ürün ekraninda yer alan koruma bandi çikarilmamis olmalidir. Ekranda ve cihazin diger yerlerinde çizik, hasar, darbe, sivi temasi vs. olmamalidir.

  - Tüketicinin özel istekleri veya açikça onun kisisel ihtiyaçlari dogrultusunda hazirlanan, niteligi itibariyle geri gönderilmeye elverisli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

  - Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kisisel Bakim Ürünleri, Her türlü yazilim, Her türlü islemci(CPU) Program, DVD, VCD, CD ve Kasetlerin, Bilgisayar ve Kirtasiye sarf malzemelerin (toner, kartus, serit vb.) ancak ambalajlari açilmamis olmasi sarti ile iadesi kabul edilir.

  - Hijyenik ürünler (iç çamasiri gibi), süpermarket ürünleri (gida ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayinlar iade edilemez.

  - Fiyati borsa veya teskilatlanmis diger piyasalarda belirlenen ürünler (altin grubu) iade edilemez.  Iade gönderimi için adres :


  SANAL MAGAZA Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloglu Rüstem Cad. No:5, 34885 Samandira / Istanbul / TÜRKIYE


  - Çagri Merkezimize 216 538 52 22 numaradan ulasabilirsiniz.

  ILETISIM


  E-Mail : musterihizmetleri@sanalmagaza.com
  Çagri Merkezi : 216 538 52 22